One Day Acuvue MOIST (90ks)

Hodnotilo 0 uživatelů

Jednodenní hydrogelová kontaktní čočka s vysokým obsahem vody (58%) pro korekci Myopie (krátkozrakosti) a Hypermetropie (dalekozrakosti) Doporučujeme pro nositele kontaktních čoček s potížemi slzného filmu (snížená kvalita slz, snížená kvantita slz, syndrom suchého oka)

Zvolte parametry kontaktních čoček

Parametry pro pravé oko

Parametry

Parametry pro levé oko

  • Dostupnost 10 ks u dodavatele 3 dny
  • Výrobce Johnson & Johnson
  • Kód produktu 500029 Var.1

Další varianty One Day Acuvue MOIST (30ks)

  • Celý popis
  • Parametry produktu
  • Napište nám
  • Hodnocení

Celý popis

Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® MOIST v sobě obsahují unikátní technologii LACREON®, která pomáhá udržovat oči dostatečně vlhké a zabraňuje tak jejich podráždění.1-6 Jejich výjimečnost dokazuje fakt, že 9 z 10 nositelů je s jejich nošením celkově spokojeno.7 

Balení obsahuje roztok kyseliny borité a tetraboritanu sodného (boritan sodný) pro kontrolu pH.

1. Sheardown H et al. Chemical characterization of 1-DAY ACUVUE® MOIST® and 1-DAY ACUVUE® contact lenses. Invest Ophthalmol Vis Sci, 2006;47: E-Abstract 2388.
2. JJVC Data on file 2005 a 2007.
3. JJVC Data on file 2009. V říjnu 2009 byla provedena post-hoc analýza mezi dospělými ve věku od 25 do 34 let (n=71) P<0.05. S čočkami 1-DAY ACUVUE® MOIST trpělo pouze 1% pacientů opakovaným podrážděním. 14% nositelů zažívalo podráždění příležitostně, zatímco 83% jej zažívalo zřídka nebo vůbec.
4. JJVC Data on file 2011.
5. JJVC Data on file 2014. Data byla získána ve spolupráci s Centre for Contact Lens Research (CCLR) ve Waterloo v Kanadě. Založeno na poznatcích z in vitro studie. Klinické studie nebyly provedeny v přímé návaznosti na rozdíly v profilech lysozymů se specifickými klinickými benefity.
6. Suwala M et al. Quantity and conformation of lysozyme deposited on conventional and silicone hydrogel contact lens materials using an in vitro model. Eye Contact Lens 2007;33:138–143.
7. Moezzi A et al. Open-eye corneal swelling with etafilcon A daily disposable hydrogel contact lens compared to no lens wear. Vědecký poster z klinické konference BCLA

Parametry produktu

Velikost balení
90ks
Materiál
Etafilcon A

Napište nám

Již zodpovězené dotazy (0)

Máte otázku? Napište nám

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Hodnocení

Buďte první kdo vloží hodnocení

Ohodnoťte produkt

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se