Brýlové čočky, měření zraku, multifokální skla

Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout pestrou škálu dioptrických, slunečních a ochranných čoček, lišících se vlastnostmi, materiálem i cenou tak, aby si u nás mohl vybrat opravdu každý. Dodáváme brýlová skla značek ESSILOR, ZEISS, RODENSTOCK, NIKON, HOYA, SOLA, AMERICAN OPTICAL, OPTIKA ČIVICE, OMEGA OPTIX, …

Broušení brýlových čoček

Výběr vhodných korekčních skel je dán refrakční vadou oka klienta, typem obruby a požadavkem na kvalitu. V dnešní době existují specifické druhy brýlových čoček pro konkrétní potřeby klientů - jejich pracovní náplň a zvyky. Můžete tak mít brýle pouze na dálku nebo na blízko, pohodlnějším řešením však bývají brýle multifokální (popř. bifokální), které umožňují ostré vidění na všechny vzdálenosti současně. Jste-li zaměstnáni v kanceláři, máte možnost využít speciálních brýlových čoček pro práci s počítačem. Který druh čoček je vhodný pro korekci vaší refrakční vady Vám rádi poradíme na některé z našich provozoven.

Brýlové čočky opracováváme na brousicích automatech nejvyspělejších technologií.

Nová techlogie broušení brýlových čoček je u MK Optik již skutečností! Mr. Blue 2 je ideálním partnerem moderních optických dílen. Přináší bezkonkurenční funkčnost a plní všechny úlohy na nejvyšší možné standardy. Jeho automatizace umožňuje ještě snadnější a rychlejší proces obrábění.

Mr. Blue otevírá nové příležitosti a to nejen pro zajímavé tvary skel, ale hlavně pro jejich rytiny. Tento jedinečný podpis na brýle – osobitá a jedinečná rytina je nádherným doplňkem Vašich dioptrických skel. M´eye Sign nabízí několik motivů obrázků a širokou škálu fontů písma. Nahlédněte na ukázky videí po kliknutí na obrázek nebo se rovnou zastavte na prodejny MK Optik a informujte se o nových fukcích brusného automatu. Co dokáže náš nový Mr. Blue 2?

  • vlastní podpis či obrázek na Vaše brýlové čočky
  • inovativní a zajímavé tvary brýlových čoček
  • zábrus dioptrických čoček do sportovních (zakřivených) brýlí

Vyzkoušejte naše služby a přijďte si pro své jedinečné brýle!

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se