Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám informovat, že dne 1. 5. 2024 a 8. 5. 2024 jsou všechny naše kamenné prodejny uzavřeny.

Budeme se na Vás těšit následující den ve čtvrtek.

Přejeme příjemné prožití svátečních dnů.

Čočky pro dioptrické lyžařské brýle

Chcete si na horách užít naplno? Každý ví, že bez kvalitního a ostrého vidění není zážitek ze zimních sportů tak kvalitní. Neostrost a špatná viditelnost okolí mohou zimní radovánky pěkně znepříjemnit!

Doptrické lyžařské brýle si poradí i s nepříjemnostmi jako jsou neostré vidění, mlha, silné sluníčko nebo vítr. Díky kvalitním zobrazovacím schopnostem (zvýšení kontrastu) a prodyšností vybraných, lze právě těmto nežádoucím vlivům předejít. Třeba i zamlžení předního skla brýle. 

Variant, jak mít svou vlastní dioptrickou korekci i v lyžařských brýlích je hned několik! 

Brýle pod brýle

První možnost je brýle pod brýle. Lyžařské brýle mají na straně rámu v molitanu prostor (výřez) právě pro stranice vlastních doptrických brýlí. Tato možnost nabízí nositeli vzít si Vaše brýle pod brýle lyžařské!

Dioptrický adaptér pro lyžařské brýle

Druhá možnost je dioptrický adaptérVaše dioptrické čočky se pomocí špičkových strojů zabrousí do snadno vyjmutelného adaptéru, který se následně vsadí do příslušného rámu lyžařské brýle - ukázka vložení dioptrického adaptéru.

Prodejny MK Optik Kontaktujte naše prodejny MK Optik a přijďte se dozvědět více o možnostech vlastní dioptrické korekce do Vašich sportovních brýlí.

Velikosti a tvary dioptrických adaptérů se liší dle výrobce, a proto lze individuálně objednat adaptér dle tvaru vybrané lyžařské brýle. Díky velikosti rámu a kvalitě lyžařských štítů jsou Vaše oči chráněné po celou dobu vašeho lyžování. Teď už Vás nebude trápit slzení očí ze silného větru, špatná viditelnost povrchu a ani neostré vidění!

Sluneční štít

Další možností, nejen pro lyžaře ale hlavně pro běžkaře, je sluneční štít od firmy Bliz. Výhodou tohoto štítu je, že se dá kdykoli odklopit, jako kšilt od helmy, aniž by jste jej sundali z hlavy. Prostor mezi slunečním štítem a obličejem je dostačující jednak na to, aby se sklo nemlžilo a také pro možnost si vzít své vlastní dioptrické brýle!

Našli jste pro sebe to pravé řešení? Dioptrické lyžařské brýle najdete v sortimentu našich prodejen i e-shopu.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se