Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám informovat, že dne 1. 5. 2024 a 8. 5. 2024 jsou všechny naše kamenné prodejny uzavřeny.

Budeme se na Vás těšit následující den ve čtvrtek.

Přejeme příjemné prožití svátečních dnů.

Povrchové úpravy čoček Crizal

Nabízíme následující povrchové úpravy brýlových čoček.

Crizal čočky
  • Optifog - ochrana proti zamlžení
  • Crizal Saphire - maximální ochrana Vašich očí, maximální čirost skla
  • Crizal Prevencia - maximální ochrana Vašich očí, včetně záření z obrazovek
  • Crizal UV - 100% ochrana proti UV záření
  • Crizal Forte UV - 100% ochrana proti UV záření a proti poškrábání
  • Crizal Kids UV - nerozbitná čočka pro děti s UV ochranou
  • Crizal SUN UV - sluneční čočky s UV ochranou
  • Crizal Transitions - nejmodernější samozabarvovací čočky
  • Crizal Transitions XTRActive - samozabarvovací čočky pro řidiče
  • Crizal Xperio - polarizační čočka chránící proti odleskům a oslnění
Crizal čočky

Crizal sortiment nabízí několik typů povrchových úprav lišících se odolností proti vnějším vlivům:

Optifog

Pociťujete zamlžení z přechodu z chladu do tepla nebo během Vaší práce? Je Vám nepříjemné zamlžení při pití horkého nápoje? Máme pro Vás řešení! Představujeme Vám nejlepší a nejtrvalejší ochrannou technologii proti zamlžování brýlových čoček - Optifog. Brýlové čočky jsou navíc odolné proti poškrábání, prachu, odleskům a zároveň je jejich čištění velice snadné oproti běžným brýlovým čočkám bez povrchové úpravy Optifog. Brýlové čočky Optifog nabízejí tu nejlepší ochranu proti UV záření. Brýlové čočky Optifog s naneseným Optifog aktivátorem vydrží odolávat zamlžení cca týden, poté je nutno znovu nanést Optifog aktivátor po obou plochách brýlové čočky za pomoci speciálního mikrovlákna.

Crizal Prevencia

Inovativní brýlová čočka, která poskytuje trvalou ochranu pro zdraví očí. Díky selektivnímu světelnému filtru (Lightscan technology) filtruje škodlivé UV a modro-fialové světlo. Pomáhá předcházet předčasnému stárnutí očí, šedému zákalu a VPMD- věkem podmíněné makulární degenerace. Nabízí dokonalou čirost a úplnou ochranu před odlesky, otisky, poškrábáním, prachem a vodě. Proto je tato povrchová úprava vhodná pro každého a v každém věku. Podívejte se na VIDEO a přesvědčte se.

Crizal Prevencia je výsledkem rozsáhlého výzkumu v oblasti selektivní filtrace světla. Z přední strany eliminuje 20% modro-fialového světla a 100% UV, ze zadní strany eliminuje odrazy zadní plochy. UV záření bylo klinickými studiemi potvrzeno jako hlavní faktor mnoha onemocnění očí včetně šedého zákalu. Chránit se proti vysokoenergetickému světlu, které je stále častěji kolem nás v moderních zařízeních jako jsou PC monitory, tablety, chytré telefony, LED svítidla atd., je také důležité! Světlo je pro náš život nesmírně důležité, stejně tak nás ale ohrožuje. Působení UV záření a modro-fialové složky světelného spektra může urychlit stárnutí očí a vzniků jiných již zmíněných očních onemocnění. Prevencia je volbou pro komplexní ochranu Vašich očí. Prodlužuje životnost sítnicových buněk a proto ji doporučujeme všem nejen po celý den ale i po celý rok.

Crizal UV

Crizal UV čočky

Jedním z nejdůležitějších a nebezpečných vlivů patří účinek UV záření, které může způsobovat řadu očních nemocí např. šedý zákal, a rychlejšímu stárnutí pokožky v okolí očí vedoucí ke vzniku vráskám. Běžné brýlové čočky pohlcují UV záření pouze z přední plochy. Brýlové čočky Crizal UV integrují antireflexivní vrstvy s UV filtrem, aby zabránily pronikání UV paprsků odrážejících se od zadní strany brýlové čočky. Celý sortiment produktů Crizal přichází s E-SPF 25 (ochranný faktor) pro brýlové čočky na každý den a E-SPF 50 pro Crizal Sun UV na slunečních brýlových čočkách. Běžné brýlové čočky dosahují E-SPFaktoru kolem 5. Čím je E-SPF vyšší, tím je vyšší úroveň proti UV záření.

Crizal UV čočky

Crizal Forte UV

Crizal Forte UV nabízí nejvyšší úroveň UV ochrany vzhledem k nebezpečným UV paprskům na obou stranách plochy brýlové čočky a zároveň zabezpečuje nejlepší a trvalou jasnost vidění ochranou proti 5-ti nepřítelům jasného vidění. Brýlové čočky s Crizal Forte UV vykazují antireflexivní účinnost od viditelnosti až po UV záření a odraznost UV světla.

Crizal Kids UV

Jelikož oči Vašich dětí jsou až šest krát více citlivé na UV záření než oči dospělých, nabízí Crizal sortiment speciální brýlové čočky Crizal Kids UV s nejvyšším stupněm UV ochrany pro čiré brýlové čočky. Díky materiálu Airwear Junior jsou tyto brýlové čočky prakticky nerozbitné. Navíc, Crizal Kids UV poskytuje odolnost vůči poškrábání, odleskům a snadno se čistí ve školním prostředí.

Crizal SUN UV

Sluneční brýlová čočka s jedinečnou povrchovou úpravou Crizal Sun UV, která chrání oko dvakrát více než ostatní sortiment čirých a samozabarvovacích čoček Crizal. Proto jsou tyto sluneční čočky vhodné především při jasném slunečním dni, kdy je nezbytné se maximálně chránit. Díky brýlovým čočkám Crizal Sun jste chráněni i před UV zářením a brýlové čočky před poškrábáním. Dioptrická sluneční skla Crizal Sun se vyrábějí v různých variantách a ve všech dioptrických hodnotách, které zákazník potřebuje. Dají se zabrousit do slunečních obrub, takže vypadají jako módní doplněk. Dioptrické sluneční čočky vždy vybíráme s ohledem na aktivity zákazníka.

Crizal Transitions

Crizal transitions

Brýlové čočky Crizal Transitions jsou samozabarvovací skla, která Vám umožní mít jen jedny brýle! Sklo se přizpůsobí intenzitě slunečního svitu a prostředí. Crizal Transitions se automaticky přizpůsobují vnějším i vnitřním světelným podmínkám. Jsou perfektně čiré uvnitř (propustnost světla 95 %), přizpůsobují se světelným podmínkám rychleji než běžné samozabarvovací čočky a poskytují jasnější vidění s menší únavou očí. Brýlové čočky Crizal Transitions jsou odolné proti tvorbě otisků, škrábanců, usazování prachu, vody a chrání před nepříjemnými a rušivými odrazy světla. Spolehlivě chrání zrak před škodlivým UV zářením. Brýlová samozabarvovací skla Transitions se nedostatečně zabarvují v autě, protože reagují na UV záření, které je venku. Proto nabízíme speciální samozabarovací skla do auta.

Crizal transitions

Crizal Transitions XTRActive

Brýlové čočky Crizal Transitions XTRActive jsou samozabarvovací brýlové čočky reagující na intenzitu UV záření rychleji a to i uvnitř automobilu. Barví se rychleji do sytějších odstínů a v noci si zachovává kvalitní propustnost světla při řízení automobilu. Mezi největší výhody brýlových čoček Crizal Transitions XTRActive patří zatmavení až do kategorie 3, pohodlné při řízení s jemným kosmetickým zabarvením uvnitř, 100 % blokace UVA a UVB záření a průzračnost díky Crizal. Možné zabarvení je pouze v šedé barvě.

Crizal XperioTM

Sluneční dioptrické brýlové čočky XperioTM jsou výjimečné tím, že polarizují intenzitu nežádoucího slunečního paprsku v horizontální rovině a tím eliminují nežádoucí odlesky způsobující nepříjemné oslnění. Tím zlepšují čas reakce řidiče automobilu, proto jsou vhodné při řízení. S brýlovými čočkami Xperio™ máte řadu výhod, např. 100 % ochranu proti UV záření, přirozené podání barev při slunečném počasí, větší kontrast, jasnější vidění a vynikající odolnost proti poškrábání. Polarizační brýlové čočky XperioTM se vyrábějí v hnědém, šedém a šedo-zeleném odstínu. V nabídce jsou jednoohniskové i multifokální brýlové čočky. Zvláště vhodná jsou tato polarizační skla pro vodní sporty (jak např. plachtění a rybaření) a zimní sporty, kdy jsou oči pod neustálým stresem ze slunečního záření, které se odráží od rovné plochy (voda, sníh a led). Pro plnou ochranu zraku ve slunečních dnech doporučujeme brýlové čočky XperioTM s vrstvou Crizal Sun.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se