Čočky pro cyklistické dioptrické brýle

Vidět ostře na různé vzdálenosti právě při jízdě na kole je nejen v rámci bezpečnosti nesmírně důležité! MK Optik Vám představuje dvě varianty korekce zraku, které umožňují bezpečné prožívání Vaší sportovní aktivity včetně ostrého vidění.

Prodejny MK Optik Všem klientům doporučujeme aby si dioptrické sportovní brýle přišli vyzkoušet osobně na prodejny MK Optik, nejen kvůli zjištění individuálních parametrů a potřeb ale i pro zajištění maximálního komfortu vidění při dané aktivitě.

Klip adaptér pro cyklistické brýle

První varianta je individuální dioptrická korekce ve formě klip adaptéru vloženého přímo do vnitřku brýle. Dioptrický adaptér se vyrábí v několika velikostech, které se odvíjejí od daného typu rámu.

Hlavními zástupci cyklistických dioptrických brýlí s adaptérem jsou výrobci: Adidas, Bolle, Bliz, Rudy Project, Nike a Polaroid.

Adaptér pro dioptrické cyklistické brýle

Individuální čočky

Jako druhá možnost korekce Vašeho zraku při jízdě na kole nebo při jiných sportovních aktivitách, je vložit individuální dioptrické sluneční čočky do vybrané a vyhovující sportovní brýle.

Poskytujeme originální dioptrická skla od těchto výrobců: Bolle, Rudy Project a Oakley!

Individuální cyklistické dioptrické brýle

Chcete mít také stylové cyklistické brýle s vlastní dioptrickou korekcí? Navštivte naše prodejny MK Optik nebo si vyberte na našem e-shopu.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se