Brýlové skla Essilor

Našim hlavním partnerem a dodavatelem brýlových skel je francouzská firma ESSILOR. Náš výběr tohoto výrobce je na základě dlouholetých zkušeností a bezproblémové spolupráce. Hlavním důvodem výběru z mnoha dodavatelů na trhu je její celková KVALITA a to několika vrstevné povrchové úpravy skel a nezkreslené zobrazování všech druhů brýlových čoček tohoto výrobce. Její unikátní technologie a neustálá inovace produktů nemá ve světě konkurenci. Na brýlové čočky od firmy Essilor se můžeme spolehnout, a proto je doporučujeme všem našim klientům.

Brýlové skla Essilor Brýlové skla Essilor

Hlavním produktem Essiloru je brýlová čočka CRIZAL, která má hned několik kladných funkcí a vlastností, které zpříjemňují a zlepšují celkový komfort při nošení brýlí. Z naší široké nabídky Crizal čoček si vybere úplně každý. Špičková technologie čočky Crizal uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Akce 1+1 na multifokální skla

Výhodná akce na druhý pár skel ZDARMA běží v plném proudu na všech prodejnách MK Optik. Akci Varilux 1+1 můžete využít třeba na náhradní multifokální brýle, sluneční a stylové zrcadlové brýle, samozabarvovací nebo jen pracovní brýle pro práci s počítačem. Nebojte se vyzkoušet nejinovativnější technologii multifokální čočky - nabízíme GARANCI přivyknutí! Využijte naší nabídky a mějte po ruce vždy náhradní a kvalitní brýle! AKCE platí jen do konce roku 2019.

Při nákupu čočky Crizal dostanete od svého optika garanční kartičku neboli certifikát pravosti o požadované a objednané kvalitě.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se