Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám informovat, že dne 1. 5. 2024 a 8. 5. 2024 jsou všechny naše kamenné prodejny uzavřeny.

Budeme se na Vás těšit následující den ve čtvrtek.

Přejeme příjemné prožití svátečních dnů.

Čočky pro dioptrické sluneční brýle

MK Optik se specializuje na zábrus dioptrických zabarvených čoček přímo do slunečních obrub. Pokud budete chtít ostré a pohodlné vidění po celou dobu pobytu na sluníčku, navštivte MK Optik a zeptejte se na barevné možnosti dioptrických slunečních skel. Nabízíme hned nekolik barevných varinat. Barevné typy skel se liší odstínem a zárověň mírou zabarvení (15% - 95%).

Samozabarvovací čočky s polarizací Drivewear

Sluneční brýlové čočky Drivewear mají unikátní technologii, která umožňuje uživateli naprosto dokonalé vidění i při změně světelných podmínek. Drivewear jsou samozabarvovací  i za sklem Vašeho auta a mají funkci polarizace! Inteligentně a rychle mění své zabarvení a tím se maximálně přizpůsobí venkovnímu prostředí! Jejich zobrazovací schopnost tak stále zůstává na špičkové úrovni a Vy si můžete dopřát ostré a pohodlné vidění i při řízení Vašeho vozu. 

Prodejny MK Optik Neváhejte a přijďte si vyzkoušet brýle Drivewear do jedné z našich prodejen.

Dioptrické zrdcadlovky s polarizací

Moderním prvkem slunečních brýlí jsou stylové zrdcadlové úpravy. Tento zdrcadlový efekt skel můžeme kombinovat jednak s Vaší dioptrickou korekcí ale zároveň s velmi žádanou funkcí POLARIZACE. Chraňte maximálně své oči před UV zářením a oslněním!

Chcete mít také stylové sluneční brýle ve Vašich dioptriích? Navštivte naše prodejny MK Optik nebo si vyberte na našem e-shopu.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se