Čočky pro dioptrické sluneční brýle

MK Optik se specializuje na zábrus dioptrických zabarvených čoček přímo do slunečních obrub. Pokud budete chtít ostré a pohodlné vidění po celou dobu pobytu na sluníčku, navštivte MK Optik a zeptejte se na barevné možnosti dioptrických slunečních skel. Nabízíme hned nekolik barevných varinat. Barevné typy skel se liší odstínem a zárověň mírou zabarvení (15% - 95%).

Samozabarvovací čočky s polarizací Drivewear

Sluneční brýlové čočky Drivewear mají unikátní technologii, která umožňuje uživateli naprosto dokonalé vidění i při změně světelných podmínek. Drivewear jsou samozabarvovací  i za sklem Vašeho auta a mají funkci polarizace! Inteligentně a rychle mění své zabarvení a tím se maximálně přizpůsobí venkovnímu prostředí! Jejich zobrazovací schopnost tak stále zůstává na špičkové úrovni a Vy si můžete dopřát ostré a pohodlné vidění i při řízení Vašeho vozu. 

Prodejny MK Optik Neváhejte a přijďte si vyzkoušet brýle Drivewear do jedné z našich prodejen.

Dioptrické zrdcadlovky s polarizací

Moderním prvkem slunečních brýlí jsou stylové zrdcadlové úpravy. Tento zdrcadlový efekt skel můžeme kombinovat jednak s Vaší dioptrickou korekcí ale zároveň s velmi žádanou funkcí POLARIZACE. Chraňte maximálně své oči před UV zářením a oslněním!

Chcete mít také stylové sluneční brýle ve Vašich dioptriích? Navštivte naše prodejny MK Optik nebo si vyberte na našem e-shopu.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se