O nás

thomayerova nemocnice optika

Firma MK Optik byla založena panem Vítem Kolínským v roce 1990. Přístupem k zákazníkům, spolehlivostí, odborností a také díky spokojenosti našich zákazníků se Vám můžeme s nevšední péčí i dnes stále věnovat. V nynější době pokračují v rodinné tradici synové Martin a Daniel, již jako 2. generace spolehlivosti a pracovitosti. Brýle pro Vás děláme již více než 27 let a jsme jedna z nejdéle fungujících optických firem na české trhu. Vždy se budeme snažit uspokojit Vaše přání a potřeby. Všichni naši kolegové jsou odborně vzdělaní oční optici nebo optometristé. Tím je zajištěna velmi erudovaná obsluha zákazníka, který si může být jist, že bude obsloužen s tou největší péčí.

Naše prodejny Naše značky
 

Naše prodejny  

Naše značky
 

thomayerova nemocnice optika

Poznejte naše lidi

Chcete vědět, na koho se můžete spolehnout při péči o Váš zrak? Seznamte se s našimi experty!
 

Vít Kolínský

Vít Kolínský

Vít Kolínský je zakladatel a majitel společnosti MK Optik. Optiku vlastní od roku 1990. Snaží se, aby jeho zaměstnanci byli co nejvíce erudovaní v oboru oční optiky a optometrie a tím předávali maximum odborných informací ohledně výběru brýlí a vaší možnosti korekce zraku. Přeje si aby firma byla aktuální a šla neustále s dobou. Povahou a značnou mírou diplomacie předává pohodovou náladu na Vás a na své kolegy. Vybírá ty nejzajímavější a nejatraktivnější modely brýlí, které jinde jen tak nenajdete. Představujeme Vám nejzkušenějšího optometristu od roku 1989.

Bc. Daniel kolínský

Daniel kolínský

Daniel je naším nejmladším optometristou s nečekaně rozsáhlými zkušenostmi a znalostmi v oboru oční optiky a optometrie. Patří k těm nejpečlivějším optometristům, kteří velmi rychle a hlavně efektivně vyřeší klientův problém či potřeby a splní vše co klientovi slíbí. Daniel měří oči a aplikuje kontaktní čočky. Jeho výsledky korekce zraku klientů, dosahují nejlepších výsledků. Rád a ochotně vše klientovi vysvětlí a doporučí ty nejlepší možnosti při korekci zraku. Velmi dobře se orientuje ve sportovních dioptrických brýlích. Pokud hledáte mladého, veselého a zkušeného odborníka, ptejte se po nejmladší generaci Kolínských a to po našem Danielovi.

Martin Kolínský

Martin Kolínský

Martin už jako malý kluk pomáhal v rodinné firmě. Jedná se o druhou generaci Kolínských, kteří chtějí neustálé inovace a zlepšení firmy MK Optik. Snaží se posunovat firmu ku předu tak, aby naplnila všechny standardy služeb, moderní trendy a touhy všech zákazníků. Jako oční specialista má dlouholeté zkušenosti ohledně různých typů oprav brýlí. Jeho ruce dokáží opravit brýle takřka neopravitelné. Má neustálý přehled mezi prodejnami o zboží a snaží se je doplňovat tak, aby klienti měli dostatečný výběr brýlí na všech prodejnách. Na prodejnách pomáhá kolegům k naplnění slibu vůči zákazníkům. Díky jeho vztahu k rodinné firmě se bude snažit vždy naplnit všechna vaše přání.

Miroslava Kusťošová Dis.

Miroslava Kusťová

Mirka je naše sluníčko na prodejně v poliklinice Pacovská 31. Vždy se na Vás bude usmívat a ráda Vám poradí se vším, co se týká optiky a optometrie. Její dlouholetá praxe v oboru oční optiky jako očního specialisty se nezapře. Mirka je profesionál na svém místě a nedopustí aby jste s jejími službami byli nespokojeni. Má ráda děti a při výběru brýlí s neposednými uličníky má svatou trpělivost. Děti a jejich rodiče ji mají moc rádi a vždy se díky jejímu přirozenému a odbornému přístupu a pochopení vracejí. Přijďte a přesvědčte se, Vaše děti si jí zamilují.

Martina Červenková

Martina Červenková

Martina je naše zkušená optometristka na prodejně Kubánské náměstí 5. Vždy se snaží doporučit ty nejlepší brýlové čočky a obroučky na trhu, které splňují všechny potřeby klientů. Preciznost při měření očí a aplikacích kontaktních čoček vede vždy k perfektní korekci klientů, kteří se rádi vracejí nejen pro odborné rady. Několikaletá praxe v optice jí dává maximální přehled i o sportovních dioptrických brýlích a jiných individuálních potřebách klienta. Vždy Vás přivítá s úsměvem a dobrou náladou.

Renata Šikulová

Renata Šikulová

Naší Renatu najdete také na prodejně Kubánské náměstí, kde s její kolegyní Martinou tvoří perfektní dvojku, která se navzájem efektivně doplňuje. Ráda zkouší nové věci a je vždy empatická ke každému klientovi tak, že doporučí přesně to co klient potřebuje. Její dlouholetá praxe v optice nabízí rychlé zpracovaní brýlí a běžné úpravy obrub. Renata je také zkušeným optometristou, takže Vám také ráda změří oči a poradí s výběrem kontaktních čoček.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se