Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám informovat, že dne 1. 5. 2024 a 8. 5. 2024 jsou všechny naše kamenné prodejny uzavřeny.

Budeme se na Vás těšit následující den ve čtvrtek.

Přejeme příjemné prožití svátečních dnů.

Čočky pro potápěčské brýle a masky

Pro milovníky šnorchlování a potápění nabízíme potápěčské masky - potápěčské brýle, které patří do základního potápěčského vybavení.

Vidět ostře na různé vzdálenosti právě pod hladinou je opravdu důležité! Proto nabízíme několik řešení pro korekci zraku, které výrobci potápěčských masek umožňují. Díky individuálnímu přístupu můžeme poskytnout potápěčské brýle opravdu pro všechny.

Prodejny MK Optik Zásadní rozdíly mezi potápěčskou maskou a plaveckými brýlemi jsou: plavecké brýle se liší malými očnicemi, jednoduchým upínacím páskem a hlavně chybějící kapsou pro nos, k vyrovnání tlaku ve středouší při sestupu do hloubky.

Individuální dioptrické čočky

Jako první varianta je individuální dioptrická korekce ve formě čoček vložená přímo do očnic masky. Dioptrické čočky do potápěčské masky nabízíme v dioptrickém rozpětí od +4,5 dpt do -10 dpt.

Speciální dioptrická přísavka

Jako druhá možnost korekce zraku pod vodou je speciální zastřihávací přísavka, která se jednoduše vlepí do prostoru potápěčské masky. Dioptrickou nalepovací fólii lze objednat v odlišné dioptrické hodnotě dle potřeb klienta. Slouží ke korekci Presbyopie - stařecké vetchozrakosti (ztráta vidění na blízko). Pomůže lépe předčíst informace z přístrojů či hodinek. Dívejte se na podvodní krásy moře opravdu z blízka díky ostrému vidění!

Prodejny MK Optik Nalepovací dioptrický segment drží v masce jen svou adhezí (přilnavostí), a proto je velmi jednoduché nálepku strhnout a přemístit do jiné polohy masky.

Dioptrické segmenty

Třetí možností, ketrou nabízíme je vlepení (napevno) skleněných segmentů v libovolných dioptriích. Tuto variantu doporučujeme z hlediska nejlepší optické stránky přídavného skleněného segmentu. Segmenty vlepujeme pomocí speciální kolumbijské pryskyřice i do vlastních potápěčských masek!

Dioptrické segmenty pro potápěčské masky

Prodejny MK Optik Všem klientům doporučujeme aby si potápěčské brýle přišli vyzkoušet osobně na prodejny MK Optik, nejen kvůli zjištění individuálních parametrů a potřeb ale i pro zajištění maximálního komfortu vidění při dané aktivitě.

Našli jste pro sebe to pravé řešení? Potápěčské brýle s vlastní dioptrickou korekcí máme i pro Vás! 

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se