Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám informovat, že dne 1. 5. 2024 a 8. 5. 2024 jsou všechny naše kamenné prodejny uzavřeny.

Budeme se na Vás těšit následující den ve čtvrtek.

Přejeme příjemné prožití svátečních dnů.

Multifokální brýle, brýle k počítači a pro řidiče

Progresivní (multifokální) brýlové čočky

Je Vám kolem 40 let a pociťujete problémy s viděním? Oddalujete si text dále od těla? Nejspíše trpíte věkem přirozenou a fyziologickou poruchou vidění – vetchozrakostí (presbyopie). Jedná se o zhoršené vidění do blízka způsobené sníženou elasticitou oční čočky, která není dostatečně pružná, abyste dosáhli potřebnému komfortnímu vidění do blízka.

Řešení presbyopie

Řešení vetchozrakosti spočívá v progresivních (multifokálních) brýlových čočkách, jež poskytují přirozené a postupné vidění na všechny vzdálenosti – do dálky, pracovní vzdálenosti a do blízka. Taková skla jsou vhodná pro celodenní nošení, do práce i na řízení. Zkrátka ráno brýle nasadíte, večer sundáte. Vyzkoušejte jednu z našich nabídek progresivních brýlových čoček a získejte výhodu vidění ostře na všechny vzdálenosti v jediných brýlích.

Další řešení pro presbyopy

Bifokální brýlové čočky se segmentem

Bifokální brýlové čočky jsou cenově dostupnější brýlovou korekcí, které umožňují pohled do dálky a do blízka jen s hrubým přechodem. Chybí zde zóna vidění na střední vzdálenost! Takové čočky mají podobu klasické jednoohniskové čočky s viditelným segmentem, tzv. přídavkem do blízka. Bifokální čočky proto nejsou vhodné např. na řízení automobilu, jelikož nebudete komfortně vidět přístrojovou desku, na práci v kanceláři a s počítačem a mohou způsobovat potíže při chůzi po schodech.

K dispozici nabízíme bifokální čočku se segmentem v oblém tvaru písmene C nebo písmene D.

Brýle pro práci s počítačem

Práce na počítači může zapříčinit mnoho nepříjemných pocitů, může se jednat o rozostřené vidění, pocit suchého oka, zarudnutí, bolesti hlavy aj. i přesto, že nosíte brýle vyhovující Vašim každodenním potřebám. Progresivní brýlové čočky Varilux Eyezen Vám usnadní práci s počítačem a jsou ideální do kancelářského pracoviště. Brýlová skla je vhodné opatřit povrchovou úpravou Crizal Prevencia, pro dokonalé vidění a kvalitní ochranu oka před škodlivým, modro-fialovým zářením, které vyzařují PC monitory, televizní obrazovky, tablety a pod..

Brýle pro řidiče

Jste často za volantem a máte potíže s viděním? Vyzkoušejte progresivní brýlové čočky Varilux Road Pilot, které umožní panaromatické a dynamické vidění jak na vozovce, tak i na palubní desku automobilu. Navíc 100% chrání proti nežádoucímu UV záření. Nabízíme ve dvou variantách: Night and Day pro všechny světelné podmínky a Xperio pro slunečné dny. Dalším ideálním řešením jsou brýlové čočky DriveSafe, které nabízí nositeli ochranu před xenonovými světlomety protijedoucích aut a zároveň zaručí ostré vidění za šera či v noci díky těm technologicky nejvyspělejším povrchovým úpravám od firmy Carl Zeiss.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se