Opravy brýlí

Které druhy oprav nabízíme?

Letování brýlí

Letování

Letování brýlí

V případě, že je potřeba svařit nebo sletovat původní díl k Vaší brýlové obrubě, poskytujeme letování jak kovových tak i titanových brýlí.

Nabízíme jak samostatné letování tak i kompletní opravy: letování, barvení, galvanika s možností nanesení antialergické vrstvy.

Výměna náhradních dílů

Výměna náhradních dílů

Výměna náhradních dílů

Běžně na všech provozovnách MK Optik vyměňujeme na počkání různé typy náhradních dílů jako jsou: sedýlka u nosníku, stranice, stěžejky, koncovky, hmoždinky, matky a šroubky.

Čištění brýlí ultrazvukem

Čištění ultrazvukem

Čištění brýlí ultrazvukem

Našim zákazníkům nabízíme i čištění brýlí. Čištění ultrazvukem provádíme na počkání a také na všech provozovnách MK Optik. Ultrazvuková čistička lze využít jak na čištění brýlí, tak i na vyčištění vašich šperků. Čištění ultrazvukem je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, aby Vaše brýle nebo šperky zůstaly zářivě čisté. Pokud si přejete čistit brýle z pohodlí domova, v našem doplňkové prodeji nabízíme několik druhů čističek.

Přebrus vlastních skel

Přebrus vlastních skel

Přebrus vlastních skel

V případě, že cena opravy brýlového rámečku bude vyšší a přesáhne hodnotu Vaší brýle, můžete využít službu: přebrus vlastních skel do nového rámečku. Vaše původní skla zasadíme neboli přebrousíme do nově vybrané obruby, která bude vhodná k Vašim původním brýlovým čočkám - stačí si jen vybrat. Na požádání zhotovujeme i expresně (cca. do 30 min).

Zábrus skel do vlastního rámečku

Zábrus nových skel do vlastního rámečku

Zábrus skel do vlastního rámečku

Zákazníkům nabízíme i zábrusy nových skel do vlastních brýlových rámečků. Pokud je obruba v dobrém stavu nebo je případně nová - na základě doporučení a výběru správných brýlových čoček nabízíme právě zábrus nových skel do vlastních brýlí. Neváhejte a přijďte se zeptat na náš široký výběr brýlových skel a dalších produktů.

Chcete vědět, jestli umíme opravit i Vaše brýle?

Vyplňte níže formulář, přiložte fotky a my Vás budeme kontaktovat s možnostmi opravy a její cenou.

  • Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se