Věrnostní program MK Optik

Vážíme si Vaší věrnosti a proto v MK Optik nabízíme svým zákazníkům věrnostní program, který nabízí více výhod než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Registrace rychlá, jednoduchá a pro každého zdarma!
 

Věrnostní program prodejen MK Optik

Věrnostní program prodejen MK Optik

Co získáte registrací do našeho věrnostního programu?

  • věrnostní kartu, na kterou Vám rovnou načteme nákup a malý dárek
  • 3% slevu ve formě Cashback - z každého nákupu peníze zpět na Váš účet
  • za každý nákup dostáváte body (SP - Shopping Points), ty můžete vyměnit za zajímavé slevy u nás i ve spoustě dalších obchodů
  • možnost u MK Optik a jiných obchodníků šetřit peníze a sbírat body na jednotlivé akce a slevy jako např. Shopping deals (časově omezeno)


 

Prodejny MK Optik Body i peníze zpět z nákupů dostanete nejen u nás, ale i v obchodech v celé ČR a po celém světě. Mezi partnerské obchody patří i až 100 online-shopů.


 

cashback kartaJak se registrovat?

casback karta

Pro registraci využijte kontaktního formulář na webu, kde uveďte, že máte zájem o registraci do věrnostního programu MK Optik. Následně se s Vámi spojíme, doplníme potřebné informace a nejpozději do 5 pracovních dnů budete zaregistrováni do systému.

Jakmile proběhne přiřazení vaší osobní karty k registraci, obdržíte email s přihlašovacími údaji ke svému účtu karty. Vaše MK Optik věrnostní karta přijde poštou do 3 pracovních dnů, nebo si ji můžete vyzvednout osobně na prodejně MK Optik.

Jak věrnostní kartu používat

Při každém nákupu u MK Optik předložte vaší věrnostní kartu a Váš nákup bude načten. Po načtení částky Vám přijde SMS s informací o tom, kolik jste získali cashback na Váš účet. V MK Optik načítáme nákupy na veškeré zboží (i zlevněné). Tak neváhejte a staňte se našimi věrnými zákazníky s kartou plnou výhod.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se