Kontaktní čočky

12 položek z 77

Načíst další produkty Načítám ...

Kontaktní čočky slouží ke korekci optických vad zraku, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus nebo presbyopie. Některé typy čoček mají funkci i ochrannou při konkrétních očních onemocněních. Kontaktní čočky jsou pro mnohé nositele plnohodnotnou náhradou za brýle. Obecně kontaktní čočky rozdělujeme na jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční.

Kosmetické čočky jsou vhodné pro změnu barvy oka a to při použití barevných či krycích kontaktních čoček.

Jednodenní kontaktní čočky

Ti, kteří je chtějí nosit kontaktní čočky jen příležitostně na jednorázové společenské akce jako jsou večírky, diskotéky či sportovní aktivity, jsou vhodné jednodenní kontaktní čočky. Jednodenní doba nošení čoček zajistí maximální komfort po celý den. Používání jednodenních čoček je prakticky nejpohodlnější varianta nošení a zároveň prakticky bezriziková.

Čtrnáctidenní kontaktní čočky

Čtrnáctidenní kontaktní čočky jsou určené k dennímu nošení tzn. 1pár čoček na 14 dní. Čočky se na konci dne vyjmou z oka vyčistí v příslušném roztoku a uloží do speciálního pouzdra. Črtnáctidenní čočky jsou vhodným kompromisem mezi denními a měsíčními čočkami, co se týče udržování čistoty čoček a rizik podráždění vašeho oka.

Měsíční kontaktní čočky

Měsíční volba kontaktních čoček má dvě možnosti: 1. typ, který se vyndá na noc z oka, a pak také ty, které necháváte přes noc v očích. Při používání 1. typu vyndavacích čoček, musíte skutečně dbát na pečlivou hygienickou manipulaci a dodržování základních pravidel, které Vám sdělí náš optometrista. 

Barevné kontaktní čočky

Našim klientům nabízíme i aplikaci barevných kontaktních čoček, kterými můžete nejen zvýraznit barvu duhovky pomocí tónovacích kontaktních čoček, ale také ji změnit a to ve formě krycích kontaktních čoček. Barevná změna tónu je závislá na vlastní barvě duhovky. Krycí barevné kontaktní čočky nabízíme jak v dioptrickém provedení, tak i pro kosmetické účely. Nahlédněte do naší galerie barevných čoček a přijďte si vyzkoušet, která barva očí Vám nejlépe sedne! Zeptejte se na našich pobočkách MK Optik.

Filtrace

Cena

Dostupnost

Další

Další

Další

Další

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se