MyDay Toric 30 ks

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické informace: Technologie Aquaform zaručuje transport kyslíku tak efektivně, že na pokrytí potřeb oka stačí jen velmi malý obsah silikonu (pouze4,4%) a v materiálu tak zbývá více místa na hydrofilní složku. Transport kyslíku v čočce je tedy mnohem efektivnější , než je tomu u jiných silikonových sítí u tradičních silikon hydrogelových čoček. Modul pružnosti je pouze 0,4MPa-výsledkem jsou naše nejjemnější silikon hydrogelové kontaktní čočky.

Blokují 85% UVA a 96% UVB záření

Co to znamená pro zákazníka: Kontaktní čočka s menším objemem silikonu je měkčí a je méně cítit na oku. Optimální modul pružnosti zlepšuje manipulaci s čočkou. Vysoká propustnost pro kyslík a UV filtr znamenají bělejší a jasnější oči uživatelů a mimořádné pohodlí během dne.

760,00 Kč
  • Dostupnost 20 ks u dodavatele 3 dny
  • Výrobce Cooper Vision
  • Kód produktu 216/8-9

Další varianty MyDay Toric (30ks)

  • Celý popis
  • Parametry produktu
  • Napište nám
  • Hodnocení

Celý popis

Využívají v praxi velmi osvědčený optický design, který je stejný, jako u našich nejoblíbenějších měsíčních torických čoček Biofinity toric. Výsledkem je jasné, ostré vidění ve velmi širokém rozsahu nejrůznějších dioptrických hodnot.

88% uživatelů kontaktních čoček MyDay® toric si je velmi pochvalovalo pro rychlé usazování na očích a vysokou stabilitu výsledného vidění.

K ochraně ochraně před škodlivými slunečními paprsky Slunce jsou kontaktní čočky MyDay® toric opatřeny účinným UV fitrem**, který dokáže zadržet 85% záření UVA a 96% záření UVB.

Unikátní materiál kontaktních čoček MyDay® toric je vysoce prodyšný. Díky tomu se k rohovce oka dostává více kyslíku a vzhled vašich očí zůstává jasný a bílý.*

Kontaktní čočky MyDay® toric jsou vyráběny pomocí technologie Smart Silicone™. Výsledné čočky jsou velmi jemné a pohodlné opravdu po celý den.

*  Vysoká propustnost kyslíku podporuje jasný a bílý vzhled očí. Data ze souboru, CooperVision 2014.
** Upozornění: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za ochranné brýle absorbující UV záření, jako jsou speciální UV absorbující brýle nebo sluneční brýle, protože nechrání celý povrch oka a jeho okolí. Klienti by měli nadále používat brýle pohlcující UV záření podle pokynů svého očního specialisty.

Parametry produktu

Velikost balení
30ks
Materiál
Stenfilcon A

Napište nám

Již zodpovězené dotazy (0)

Máte otázku? Napište nám

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Hodnocení

Buďte první kdo vloží hodnocení

Ohodnoťte produkt

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se