Proclear Multifocal 3 ks

Hodnotilo 0 uživatelů

Hydrogelové měsíční kontaktní čočky s materiálem PC Hydrogel pro lepší celodenní pohodlí. PC hydrogel využívá polarizované molekuly, které se pevně váží s molekulami vody a materiál tak přirozeně odolává dehydrataci. Výsledkem je lepší pohodlí. Vynikající odolnost proti dehydrataci čoček ve srovnání s jinými jednodenními hydrogelovými čočkami se středním až vysokým obsahem vody. Vysoký obsah vody v čočce zlepšuje pohodlí nošení pro uživatele. Nízký stupeň dehydratace znamená ,že kontaktní čočka po delší dobu zůstává dostatečně vlhká a zlepšuje se pohodlí používání na konci dne.
590,00 Kč
  • Dostupnost 20 ks u dodavatele 3 dny
  • Výrobce Cooper Vision
  • Kód produktu 500107P-8L-8

Další varianty Proclear Multifocal (3ks)

  • Celý popis
  • Parametry produktu
  • Napište nám
  • Hodnocení

Celý popis

Mezi 40. a 45. rokem věku začínají oči ztrácet schopnost zaostřovat na blízké předměty.  Tuto vadu nazýváme presbyopie a jde o součást procesu přirozeného stárnutí očí. Neznamená to však, že od nynějška budete až do konce života odkázáni na nošení babičkovských bifokálních brýlí.
Namísto toho si můžete vychutnávat pohodlí a svobodu, kterou vám nabízí multifokální kontaktní čočky CooperVision® Proclear®. Díky těmto měkkým, flexibilním čočkám znovu uvidíte jasně - při odesílání SMS zprávy, při práci na počítači nebo až budete hledat tu správnou ulici. 

Díky technologii PC Technology™ se molekuly vody v podstatě stávají součástí multifokálních kontaktních čoček Proclear a přirozenou cestou zabraňují vysychání očí.
Čočky řady Proclear jsou jediné čočky, které schválil Úřad pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA): „Mohou přispět ke zvýšení pohodlí uživatelů čoček, kteří zakoušejí mírné obtíže či příznaky související s vysycháním povrchu oka při nošení čoček.“
Na multifokální kontaktní čočky Proclear se informujte na pobočkách MK OPTIK.

Parametry produktu

Velikost balení
3ks
Materiál
omafilcon B

Napište nám

Již zodpovězené dotazy (0)

Máte otázku? Napište nám

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Hodnocení

Buďte první kdo vloží hodnocení

Ohodnoťte produkt

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se