Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám informovat, že dne 1. 5. 2024 a 8. 5. 2024 jsou všechny naše kamenné prodejny uzavřeny.

Budeme se na Vás těšit následující den ve čtvrtek.

Přejeme příjemné prožití svátečních dnů.

Jak správně vybrat lyžařské brýle?

23-03-2023

Chcete si na horách užít naplno? Každý ví, že bez kvalitního a ostrého vidění není zážitek ze zimních sportů tak kvalitní. Neostrost a špatná viditelnost okolí mohou zimní radovánky pěkně znepříjemnit!

Jak správně vybrat lyžařské brýle?

Rádi bychom Vám nabídli řešení, které si velmi snadno poradí i s těmito nepříjemnostmi jako jsou neostré vidění, mlha, silné sluníčko nebo vítr. Díky kvalitním zobrazovacím schopnostem (zvýšení kontrastu) a prodyšností vybraných, lze právě těmto nežádoucím vlivům předejít. Třeba i zamlžení předního skla brýle. Pomůžeme Vám správně vybrat ty pravé!

S helmou nebo bez...

Ze všeho nejdůležitější je informace, zda-li lyžujete s helmou nebo bez. Máte pod helmou čepici nebo kuklu? Design lyžařských brýlí se velmi liší typem, modelem a výrobcem. Některé lyžařské brýle mohou být velmi široké i hluboké. Takové brýle Vám zajistí komfortní rozhled a minimální omezení zorného pole, ale také ovlivňují komfort při nošení s helmou. Takto velké brýle mohou helmu nadzvedávat, nemusí kvůli helmě přiléhat na obličej a nebo naopak, helma může nepřiměřeně tlačit na brýle. Takový nesoulad může vést k bolestem při nošení, ztíženému dýchání a k foukání větru do očí.

Prodejny MK Optik Doporučujeme všem navštívit některou z našich prodejen a přijít s helmou na lyže a dalším příslušenstvím pod helmu. Jedině tak nejlépe si můžete vyzkoušet a najít přesně ty brýle, které vyhovují Vašemu stylu a pohodlí!

Zpět na výpis článků

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se