Biofinity XR 3 ks

Hodnotilo 0 uživatelů

Prémiové silikon hydrogelové kontaktní čočky pro opakované použití. Čočky Biofinity XR, vyráběné exkluzivní technologií Aquaform®, propouštějí k očím dostatečné množství kyslíku. Přirozená smáčivost čoček se nesmyje ani s postupem času. S měkkými pohodlnými čočkami, které jsou také zdravější pro vaše oči, se můžete těšit z vynikajícího vidění. Vysoká propustnost kyslíku podporuje jasnější , bělejší a zdravější vzhled očí uživatelů.
512,00 Kč
  • Dostupnost 20 ks u dodavatele 3 dny
  • Výrobce Cooper Vision
  • Kód produktu 285/8-99

Další varianty Biofinity XR (3ks)

  • Celý popis
  • Parametry produktu
  • Napište nám
  • Hodnocení

Celý popis

Trpíte krátkozrakostí či dalekozrakostí takového stupně, že jste na korekci pomocí kontaktních čoček doposud ani nepomysleli? V takovém případě mohou být řešením  sférické kontaktní čočky CooperVision Biofinity® XR (rozšířená škála).
Stejně jako sférické čočky Biofinity nabízejí vysoce účinné kontaktní čočky Biofinity XR nadprůměrné pohodlí a možnost nepřetržitého nošení po dobu až jednoho měsíce.

Čočky Biofinity XR, vyráběné exkluzivní technologií Aquaform®, propouštějí k očím dostatečné množství kyslíku. Přirozená smáčivost čoček se nesmyje ani s postupem času. S měkkými pohodlnými čočkami, které jsou také zdravější pro vaše oči, se můžete těšit z vynikajícího vidění.

Pokud jste až doposud nemohli kontaktní čočky nosit nebo nejste se svou současnou značkou spokojeni, informujte se na rozšířenou škálu kontaktních čoček Biofinity XR na pobočkách MK OPTIK. 

Parametry produktu

Velikost balení
3ks
Materiál
comfilcon A

Napište nám

Již zodpovězené dotazy (0)

Máte otázku? Napište nám

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Hodnocení

Buďte první kdo vloží hodnocení

Ohodnoťte produkt

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se