Avaira Vitality Toric (6ks)

Hodnotilo 0 uživatelů

Měsíční silikon hydrogelové kontaktní čočky pro opakované použití Avaira Vitality toric je skvělým řešením pro korekci astigmatismu splňujícím vaše nároky na ostrost vidění a náročný životní styl. Využívá v současnosti nejzdravější typ materiálu určeného pro měkké kontaktní čočky. Moderní silikon hydrogelový materiál umožňuje dlouhodobé pohodlné používání kontaktních čoček. Optimised Toric Lens Geometry™ je označení pro speciální konstrukci čočky, která se vyznačuje stabilním usazením na oku, malým pohybem a díky tomu jasným a ostrým viděním. Pro váš větší klid jsou kontaktní čočky Avaira Vitality toric opatřeny UV filtrem 1. třídy. 

Zvolte parametry kontaktních čoček

Parametry pro pravé oko

Parametry

Parametry pro levé oko

  • Dostupnost 20 ks u dodavatele 3 dny
  • Výrobce Cooper Vision
  • Kód produktu 500080

Další varianty Avaira Vitality Toric (6ks)

  • Celý popis
  • Parametry produktu
  • Napište nám
  • Hodnocení

Celý popis

Avaira Vitality toric je skvělým řešením pro korekci astigmatismu splňujícím vaše nároky na ostrost vidění a náročný životní styl. Využívá v současnosti nejzdravější typ materiálu1 určeného pro měkké kontaktní čočky. Moderní silikon hydrogelový materiál umožňuje dlouhodobé pohodlné používání kontaktních čoček. Optimised Toric Lens Geometry™ je označení pro speciální konstrukci čočky, která se vyznačuje stabilním usazením na oku, malým pohybem a díky tomu jasným a ostrým viděním. Pro váš větší klid jsou kontaktní čočky Avaira Vitality toric opatřeny UV filtrem 1. třídy.2

 Užívejte si výhody silikon hydrogelového materiálu, nejzdravější1 možnosti pro výrobu měkkých kontaktních čoček, za přijatelnou cenu.

Silikon hydrogel se vyznačuje vysokou prodyšností pro kyslík, který se tak k vašemu oku může dostávat v dostatečném množství a umožnit delší používání kontaktních čoček během dne. Spolu s vysokým obsahem vody a přirozenou smáčivostí dává materiál kontaktním čočkám Avaira Vitality toric vysoký výkon a dlouho trvající pohodlí. Další výhodou je UV filtr 1. Třídy ochrany, který je schopný chránit vaše oko před více jak 90% UVA a 99% UVB záření2.

Kontaktní čočky Avaira Vitality toric využívají jedinečný design vyvinutý speciálně pro torické kontaktní čočky a označovaný jako Optimised Toric Lens Geometry™. Výsledkem je velmi rychlá a přesná stabilizace kontaktní čočky na oku s minimálním vychylováním v průběhu používání. Ostrost vidění je velmi dobrá, ať na dálku tak do blízka.

1. Díky vyšší propustnosti pro kyslík než je u hydrogelových materiálů, při  použití silikon hydrogelových kontaktních čoček je minimalizován nebo zcela eliminován vznik příznaků a obtíží spojených s hypoxií rohovky.
2. Upozornění: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou UV absorbujících brýlí, jako jsou speciální ochranné brýle s UV filtrem nebo sluneční brýle, protože nekryjí celý povrch oka a jeho okolí. Používejte proto i nadále UV absorbující brýle podle doporučení vašeho očního specialisty.
3. Výsledky randomisované dvoustranné dvojitě maskované studie. 2 týdny skříženého používání v denním režimu, 23 subjektů, porovnání mezi kontaktními čočkami Avaira Vitality toric a Avaira toric.

Parametry produktu

Velikost balení
6 ks
Materiál
fanfilcon A

Napište nám

Již zodpovězené dotazy (0)

Máte otázku? Napište nám

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Hodnocení

Buďte první kdo vloží hodnocení

Ohodnoťte produkt

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.

Buďte v obraze s našimi newslettery ...

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlášení

Zapomenuté heslo (obnovení hesla)
Nemáte účet? Registrujte se