Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Nechte si zkotrolovat Váš zrak od odborníků.

Rádi Vám změříme zrak a zkontrolujeme Vaše staré brýle. Objednejte se na měření zraku na jedné z našich prodejen. Těšíme se na Vás

Nechte si zkotrolovat Váš zrak od odborníků.

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

19.2.2020

Nové modely značky Carrera v našem katalogu !

Milí zákazníci, připravili jsem pro Vás opět novou kolekci dioptrických brýlí známé italské značky CARRERA a malý dárek k tomu! Moderní technologie výroby a využití vysoce kvalitních materiálů je zárukou spokojenosti. Nyní máte jedinečnou možnost nahlédnout do našeho katalogu nebo si jednotlivé novinky můžete vyzkoušet osobně. Na prodejně na Vás čekají nové modely z kolekce jak slunečních, tak i dioptrických brýlí.

Neváhejte a přijďte se podívat na prodejnu MK Optik U Nových domů II.

7.2.2020

Nová kolekce pro rok 2020. Elegantní a nadčasové brýle od Tommy Hilfiger!

Nová kolekce plastových brýlí Tommi Hilfiger Nová kolekce značkových brýlí Tommy Hilfiger u MK Optik Vám přináší unikátní spojení elegance a lehké barevné extravagance. Jednotlivé modely zahrnují pohodlí v každé situaci. Třeba na golfovém hřišti, i na obchodním jednání v práci či na obědě s přáteli. Výrobci se drží velice klasických tvarů, které dodávají jasnou vůni nadčasovosti a luxusu. Chcete se podívat na naší kolekci brýlí Tommy Hilfiger ihned? Nahlédněte do našeho katalogu a následně si přijďte vyzkoušet brýle na naše prodejny MK Optik. Brýle z nové kolekce na Vás čekají nejen na prodejně v ulici Na Pankráci 53. Buďte sladěni a dopřejte si ke klasickému svetru nebo tričku této značky i elegantní brýle!

31.1.2020

Jen s brýlemi Hugo Boss, budete ten pravý boss! Nová kolekce pro rok 2020 u MK Optik!

Dioptrické brýle Hugo Boss Titanuim Nová kolekce dioptrických a slunečních brýlí Hugo Boss – Orange je nyní skladem na prodejnách MK Optik. Brýle Vás zaujmou neotřelým, moderním a především elegantním designem, který je již standardem této značky. Některé dioptrické modely z nové kolekce jsou vyrobené z pružného plastového materiálu OPTYL, který je známý svou lehkostí a pružností. Díky tomuto materiálu je dosažen maximální komfort při nošení brýlí. Hledáte kvalitní a poutavé brýle pro každodenní nošení nebo elegantní doplněk k obleku? Dioptrické brýle Hugo Boss Vás určitě nezklamou! Nahlédněte do našeho katalogu. Zastoupení brýlí této značky je na všech prodejnách, ale největší výběr ucelené kolekce na Vás čeká na prodejně v ulici Na Pankráci 53.

Každý správný boss, nosí brýle Hugo Boss!

3.2.2020

Elegantní, trendy a pohodlné. Nová kolekce dioptrických brýlí Oxibis!

Nové moely dioptrických brýlí z Francie.Hledáte synonymum pro modernost? Pro nás zní: Oxibis! Dioptrické brýle Oxibis, vznikly ve Francii a díky svému osobitému stylu, si je rychle oblíbili lidé po celém světě. Oxibis také vyniká svou kvalitou což znamená- vynikající povrchové úpravy, přesnost a jemnost. Pozornost je věnována také jemným detailům.

Nová kolekce dioptrických brýlí Oxibis přináší jarní letní barvy a technické dokonalosti konkrétních dílů a pantů konstrukce rámu. Zdokonalením použitých  materiálů a jednotlivých prvků na obrubě dochází k delší trvanlivosti a spolehlivosti celé obruby. Kolekce nabízí pestré barvy, které jsou doplněny elegantními komponenty. Brýle Oxibis jsou vhodné pro každodenní nošení.

Pospěšte do naší prodejny U Nových domů II a přijďte si je vyzkoušet.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card