Aktuality

17.1.2019

Lehké, pružné a elegantní! Nová kolekce jedinečných brýlí TITANflex®. Až 50ks modelů skladem.

 Dioptrické brýle TITANflex®  jsou konstruovány pro opravdu náročné zákazníky.  Jejich nadčasový design a zároveň  elegantní  vzhled není zdaleka vše, co nám celá kolekce brýlí TITANflex®  nabízí.  Nová řada dioptrických brýlí TITANflex® přináší zcela novou dimenzi pro nositele korekčních obrub.  Díky dokonale pružnému materiálu, který byl původně určen pro vesmírný program NASA, není možné brýle deformovat. V současnosti je tento materiál nejdokonalejším pro výrobu brýlových obrub, protože umožňuje sloučit několik důležitých vlastností jako je lehkost, pružnost a hlavně pevnost! Brýle mají svoji vlastní tvarovou paměť, a proto jsou vhodné jak na sportovní užití, tak i pro děti! Nahlédněte do našeho katalogu, nebo  navštivte naše provozovny MK Optik.

 KATALOG dětských brýlí TITANflex® OiO ZDE

KATALOG brýlí TITANflex® pro dospělé ZDE

11.1.2019

Nepříjemné zamlžování brýlí při změně teplot? Nyní už jen minulost díky chytré utěrce Fog-Free.

Protizamlžovací Fog Free utěrka na brýle MK Optik představuje inovativní prostředek proti zamlžování a to praktickou utěrku Fog-Free. Většinu nositelů brýlí obtěžuje náhlé zamlžení čoček během mnoha každodenních činností např. při přechodu z chladného prostředí do teplého, při sportu nebo při vaření. Nová speciální utěrka proti zamlžení od firmy Rodenstock poskytuje neomezené, pohodlné vidění a současně je její použití velmi praktické a universální: jednoduše otřete a zároveň vyčistíte brýlové čočky touto utěrkou jednou za den - a čočky se již nezamlží. Optimální vizuální komfort během dne za několik sekund. Přijďte se přesvědčit, že utěrka opravdu funguje rovnou na naše prodejny MK Optik.

4.1.2019

Všem přejeme úspěšný rok 2019 plný zdraví a dobré nálady!

Milí zákazníci, jménem rodiny Kolínských a celého týmu MK Optik Vám chceme poděkovat za vaší přízeň v uplynulém roce 2018 a věříme, že pro Vás budeme stále tou 1. volbou při hledání kvalitního servisu, poradenství ohledně vaší korekce a pestrosti výběru brýlí. Chceme Vám být službami blíže, a proto Vás prosíme o jakékoli nápady, jak bychom mohli zlepšit naše služby. Představujeme celý tým MK Optik. Nyní se můžete podívat na naši optickou rodinku a koho jsme si pro Vás připravili, aby splnil Vaše přání v roce 2019.rodina Kolínských Nahlédněte do naší nové rubriky O FIRMĚ, kde najdete kolegy jednotlivých prodejen. Na nový rok jsme připravili spoustu zajímavých novinek z oboru oční optiky. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku a dozvíte se více. Budeme rádi, když se s vaší pozitivní zkušeností podělíte s ostatními.

Mnohokrát děkujeme a šťastný nový rok 2019.

30.12.2018

Sportovněoutdoorový styl brýlí? Nová kolekce dioptrických brýlí Hannah!

Trendy, sportovní look je Vašim cílem? V tom případě bychom Vám rádi představili novou kolekci české firmy Hannah. Ano, Hannah neprodává pouze sportovní oblečení či outdoorovou výbavu... Nová kolekce brýlových obrub HANNAH je plná různých tvarů, velikostí i materiálů.

Všechny možné styly či barvy pro pány, dámy a i teenagery můžete vyzkoušet nejen na naší prodejně U Nových domů II.

22.12.2018

MK Optik představuje několik tipů na vánoční dárky pro celou rodinu!

Ještě nemáte všechny vánoční dárky? MK Optik Vám nabízí nejen brýle pod stromeček, ale i několik zajímavých tipů na dárky, které potěší celou rodinu a přátele. Z našeho doplňkového sortimentu si můžete vybrat několik zajímavých zvětšovacích lup, veselá pouzdra a čistící prostředky na brýle. Elegantní řetízky jako funkční doplněk, univerzální sluneční klipy na brýle či přídavné světlo pro pohodlné čtení za tmy.

Nahlédněte do našeho katalogu doplňků nebo kupte svým blízkým DÁRKOVÝ POUKAZ, který můžete využít časově neomezeně na jakékoli zboží.

K dostání na všech prodejnách MK Optik.

Starší aktuality

16.11.2018

Roztok AOSEPT PLUS® s HydraGlyde® za výhodnou cenu a malým dárkem pro Vás!

11.11.2018

Všem Martinům přejeme všechno nejlepší!

23.10.2018

Nová kolekce slunečních sportovních brýlí RedBull zrozená pro hory!

16.10.2018

Zimní sezóna začíná. Přijďte si pro BLIZZARDY! Nová kolekce dioptrických brýlí.


Novinky v katalogu

Hannah
Hannah 6838 c2 - Hannah 6838 c2

provedení: pánské
užití: sluneční / sportovní
materiál: plast
 
podrobnosti »

Point
Point 298024 c1 - Point 298024 c1

provedení: uni
užití: sluneční
materiál: odlehčený plast
 
podrobnosti »

Point
Point 497013 c1 - Point 497013 c1

provedení: pánské
užití: sluneční
materiál: titan
 
podrobnosti »

Point
Point 498023 c1 - Point 498023 c1

provedení: uni
užití: sluneční
materiál: plast
 
podrobnosti »

Hannah
Hannah 6841 c3 - Hannah 6841 c3

provedení: pánské
užití: sluneční / sportovní
materiál: Plast
 
podrobnosti »

Hannah
Hannah 6843 c2 - Hannah 6843 c2

provedení: pánské
užití: sluneční / sportovní
materiál: plast
 
podrobnosti »