Aktuality

17.9.2018

Výpadek dodávky kontaktních čoček od firmy Johnson & Johnson.

Milí zákazníci a nositelé kontaktních čoček, rádi bychom Vás informovali o plánovaném výpadku dodání kontaktních čoček. Výpadek se týká produktů od firmy Johnson & Johnson. Plánovaná odstávka dodávání bude od 25.9. až 7.10.2018. V tomto termínu Johnson & Johnson nebude doručovat  objednávky.

Pokud dobíráte poslední pár kontaktních čoček, nebo budete v této době chtít zakoupit balení čoček, raději si je objednejte s předstihem nebo už nyní. Děkujeme Vám za pochopení.

Kontaktní čočky můžete objednávat i v našem on-line objednávkovém formuláři, nebo telefonicky.

10.9.2018

MK Optik opět nebude chybět na sousedské slavnosti "Zažít Podolí jinak".

Stánek MK Optik - workshop na festivalu "Zažít Podolí jinak" V sobotu 15.9.2017 se bude konat festival jménem Zažít Podolí jinak jako minulý rok. MK Optik přispěje svým stánkem. Kromě servisu brýlí budeme pořádat mnoho soutěží pro děti i dospělé. Sousedská slavnost, sbližující nejen sousedy bude nabitá zajímavým programem. MK Optik stánek nabídne servis brýlí, čištění brýlí ultrazvukem a spousty dárků nejen pro děti. Díky našemu dětskému foto-koutku rozdáme mnoho úsměvů a fotek z polaroidu.  Těšíme se na Vás!

Galerie fotek z našeho FOTOKOUTKU zde 2018!

Neváhejte a přijďte. Sledujte náš Facebook, kde se dozvíte více informací o akci.

30.8.2018

Prázdninový výprodej lyžařských brýlí - 40% SLEVA !

40% SLEVA na lyžařské brýle Bolle, RedBull, Adidas a dalšíI když je léto v plném proudu a málokdo by teď pomyslel na hory a lyžování, možná je ta nejlepší chvíle na to, si vybrat nové lyžařské brýle, které se stanou Vaším věrným pomocníkem nejen v nepříznivých podmínkách, větru a sněžení ale zároveň ochrání Vaše oči před škodlivým UV zářením.

Připravili jsme si pro Vás SLEVU 40% NA SORTIMENT LYŽAŘSKÝCH BRÝLÍ na jedné z našich prodejen. V nabídce najdete brýle značek jako jsou Blizzard, Bollé, Red-Bull, Bliz, Uvex, Dr. Zipe či Adidas. Akce se týká prodejny Na Pankráci 53. V našich provozovnách nabízíme lyžařské brýle v různých provedeních ať už podle věku či pohlaví lyžaře.

AKCE 40% SLEVA NA LYŽAŘSKÉ BRÝLE PLATÍ NA PRODEJNĚ v ulici Na Pankráci 53 jen do konce řijna!

21.8.2018

Výprodej roztoků na kontaktní čočky. SLEVA 200,- Kč.

Peroxidový roztok na kontaktní čočky bez konzervačních látek. Akční balení 360ml. Milí zákazníci a nositelé kontaktních čoček, máme pro Vás zajímavou nabídku, díky které ušetříte 200,- Kč. Nyní u nás můžete zakoupit peroxidový roztok Refine ONE Step 360ml za pouhých 190,-Kč. SLEVA na tento typ roztoku platí do vyprodání zásob. Roztok je vhodný na veškeré typy měkkých kontaktních čoček.

 

Akce platí do vyprodání zásob a roztoky rychle mizí. Neváhejte a kontaktujte naše prodejny MK Optik pro rezervaci posledních roztoků za zvýhodněnou cenu. Každému vyhovuje jiný typ roztoku na kontaktní čočky, a proto můžete nahlédnout do naší široké nabídky roztoků. Který budete používat vy? Pro bližší informace se zeptejte na našich prodejnách.

Kontaktní čočky můžete objednávat i v našem objednávkovém formuláři - parametry a ceník.

14.8.2018

Nová kolekce luxusních brýlí Cartier dorazila do MK Optik. Dioptrické a sluneční modely skladem.

 Pokud jde o sledování trendů a nejnovějších modelů ve světě brýlí nikdy nezůstáváme pozadu. Proto tentokrát přicházíme s modely exkluzivní značky Cartier.

Sluneční dámské brýle CartierSvůj osobitý styl tentokrát přenesla do nové kolekce dámských brýlí Panthère de Cartier. Pokud hledáte nadčasové kousky reprezentující eleganci a jemnost, tak zde si jistě přijdete na své. Brýle z této kolekce jsou charakteristické symbolem hlavy pantera, která je vyráběna ruční technikou stejně jako šperky nesoucí jméno Cartier. Tento ikonický symbol zdobí lehké a sofistikované dámské obruby potažené drahými kovy, jako je zlato, platina či ruthenium.

Sluneční pánské brýle CartierAbychom neošidili o nejnovější kousky z dílny Cartier ani pány, přicházíme i zde s novou kolekcí pánských brýlí Santos de Cartier. Kolekce vyniká nadčasovými kousky s moderním designem. Prvek, který je ojedinělý pro tuto kolekci je inspirovaný letectvím. Za pozornost bezpochyby stojí motiv šroubků na obrubách, které podtrhují styl vzácných materiálů a zároveň lehkých struktur splňujících požadavek perfektního vzhledu a současně i funkčnosti.

Kolekce osobitě kombinuje kov s kůží, a tak dodává brýlím elegantní a precizně zpracovaný vzhled. Kolekce brýlí Cartier na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

Starší aktuality

6.8.2018

Vyražte s námi k vodě s novou osuškou! Kup si 2x balení 30ks kontaktních čoček a získáš dárek!

16.7.2018

Výprodej roztoků na kontaktní čočky. SLEVA 200,- Kč.

9.7.2018

Kontaktní čočky na 5 dní ZDARMA a drárek k prvnímu nákupu!

2.7.2018

Změna provozní prázdninové doby na prodejně U Nových domů II.

21.6.2018

Letní vlna nových modelů RIP CURL nabízí brýle pro děti i dospělé!

2.5.2018

Sportovní brýle pro bikery a lyžaře - Adidas Zonyk!

10.4.2018

Nová značka a kolekce brýlí Volte Face u MK Optik!

19.3.2018

Jean Francois Rey - brýle 2018 v trendu oválných a atypických tvarů.

15.3.2018

Nová kolekce brýlí Dilem s výměnnými stranicemi inspirované Olympiádou.


Novinky v katalogu

Adidas
a197 00 6056 - Tycane

provedení: dámské
užití: sluneční
materiál: plast
 
podrobnosti »

Adidas
ad 08 1200 66 - Evil Eye Halfrim

provedení: dámské
užití: sluneční
materiál: plast
 
podrobnosti »

Hannah
6495 c1 - 6495 c1

provedení: pánské
užití: brýle na čtení
materiál: ušlechtilá ocel/plast
 
podrobnosti »

Hannah
6495 c2 - 6495 c2

provedení: pánské
užití: dioptrické
materiál: ušlechtilá ocel/plast
 
podrobnosti »

Hannah
6495 c5 - 6495 c5

provedení: pánské
užití: brýle na čtení
materiál: ušlechtilá ocel/plast
 
podrobnosti »

Hannah
6495 c4 - 6495 c4

provedení: pánské
užití: dioptrické
materiál: ušlechtilá ocel/plast
 
podrobnosti »