Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

21.11.2017

Elegantní brýle Marc O´Polo. Nová kolekce brýlí právě v prodeji!

Přirozeně, jednoduše, kvalitně a inovativně - to jsou klíčová slova, popisující kvalitu brýlí Marc O'Polo. Dioptrické a sluneční brýle Marc O'Polo jsou brýle se silnou povahou v netradičním provedení. Netradiční styl brýlí Marc O'Polo je elegantní, nadčasový a ne příliš dominantní. Brýle Marc O'Polo představují nejen vášeň pro přírodní materiály a přirozenou krásu, ale hlavně nadčasový design vhodný právě k obohacení vašeho šatníku a doplnění vašeho sezonního outfitu.

Kolekce brýlí na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

15.11.2017

Kampaň Slepí vrazi varuje: každý pátý řidič má vadu zraku a neví o tom!

Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás touto cestou informovat o plánované akci BESIPu a Police ČR, která proběhne ve dnech 4. 11. – 19. 11. 2017 po celé České republice. Jedná se o preventivní akci, kdy hlídky policie budou na silnicích seznamovat řidiče s kampaní Slepí vrazi a rozdávat edukativní letáčky s odkazem na webové stránky tohoto projektu. Cílem akce je apelovat na řidiče, aby chodili na pravidelná oční vyšetření a používali správnou oční korekci. Celkovým záměrem kampaně je změna legislativy, tedy uzákonění častějších pravidelných očních prohlídek pro řidiče. Doporučujeme, aby každý řidič pravidelně chodil na kontroly a staral se o svůj zrak. Neváhejte a objednejte se na prodejnu Kubánské náměstí, kde probíhá měření očí ZDARMA (při zakázce nad 1500,-Kč).

Drtivá fakta a více informací o řidičích se špatnou korekcí zraku!

6.11.2017

Hravé a elegantní dioptrické brýle pro dámy? Brendel je pravá volba!

Dámská kolekce brýlí BRENDEL Jedinečné brýle Brendel nabízí perfektní doplněk pro elegantní vzhled žen, které jsou si jisté samy sebou v každé situaci. Elegantní spojení kvality, tradice a módních trendů Vám přináší značka dioptrických brýlí Brendel. Přinášejí výjimečně vytříbenou jednoduchost materiálů v kombinaci s nadčasovým designem a osobitými barevnými kombinacemi. Kolekce brýlí BRENDEL obsahuje dámské i pánské varianty. Dámská kolekce brýlí BRENDEL je zaměřena na ženskost a eleganci, pánská kolekce brýlí Brendel naopak zdůrazňuje mužské aspekty.

Brýle Brendel jsou tak jedinečné jako lidé, kteří je nosí.

26.10.2017

Brýle Betty Barclay v novém kabátě - nová kolekce pro dámy u MK Optik!

Rozšířili jsme pro dámy a mladé slečny kolekci brýlí Betty Barclay. Ikona ve světě módy si získává zákazníky svojí kvalitou, moderním designem, materiálem nebo neobvyklou kombinací různých materiálů a barev. Každá nová kolekce brýlí je nápaditější a dynamičtější. Dioptrické Brýle Betty Barclay okouzlí mladé dámy moderním a všestranným designem. Brýle jsou elegantní ale zároveň barevné i expresivní. Plynulé linie a kombinace dvou nebo tří barev, vytvářejí zajímavé efekty, které poskytují moderní vzhled. Brýle jsou bezkonkurenčním doplňkem jakéhokoli oblečení každé ženy.  Najděte si tu správnou variantu, která přispívá k vyjádření vaší ženskosti a vytváří celkový image ve znamení krásy a půvabu.

Nosit dioptrické brýle je v dnešní době moderní a proto si jistě zamilujete dioptrické brýle Betty Barclay.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card