Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

10.1.2017

Zmrazili jsme ceny. Meteorologické stanice a teploměry s 50% SLEVOU!

Pokojové a venkovní teploměry v akční nabídce! Zima je tu! Venkovní teploty klesají a na Šumavě teplota klesla až na -34,6 °C. Připravili jsme pro Vás akční nabídku na meteorologické stanice a teploměry. MK Optik nabízí i rozšířený prodej doplňkového sortimentu. Najdete u nás nejen jednoduché nástěnné teploměry ale i více funkční meteorologické stanice. Na prodejnách MK Optik jsou k dostání interiérové i venkovní teploměry. Mějte počasí vždy na očích! Nahlédněte do našeho KATALOGU a využijte naši slevovou nabídku 50% SLEVA na všechny teploměry a měřící stanice. Kupte svým blízkým praktický dárek na zimní sezónu.

2.1.2017

Vidět jasně a ostře povrch za každých podmínek? Lyžařské brýle OAKLEY Prizm™.

Pokud máte rádi lyžování, snowboarding a jiné zimní radovánky, určitě oceníte novinku, kterou pro Vás na zimní sezónu připravil výrobce brýlí Oakley. Jasné a zřetelné vidění povrchu v lyžařských brýlích jistě osloví všechny aktivní nadšence zimních a adrenalinových sportů. Jedná se o revoluční technologii skel Oakley Prizm™. Technologie optiky výrazně zvyšuje viditelnost a kontrast v nejširším rozsahu světelných podmínek než tomu bylo doposud možné. Výsledkem je dokonalé vykreslení povrchu i v těch nejextrémnějších podmínkách. Díky širokému rozsahu a universálnosti skel Oakley Prizm™ není nutné výměna brýlí či výměna skel při výrazných změnách počasí. Skla Prizm™ mají unikátní schopnost řízené propustnosti světla, jejímž výsledkem je barevné podání zvyšující viditelnost a kontrast. Náhledněte do světa vědy s Oakley Prizm ™ a koukněte na videoSnowboardové brýle Oakley se skly Prizm™ můžete objednávat na všech prodejnách MK Optik. Díky revoluční technologii skel Prizm™ budete rychleji reagovat na nerovnosti povrchu a Vaše jízda bude jistější. V čem jsou skla Prizm™ tak vyjímečná? Jak funguje nová technologie, se dozvíte zde.

22.12.2016

Hledáte vhodný dárek na poslední chvíli? Naše vouchery potěší každého!

Dárkové poukazyUdělejte radost svým blízkým. MK Optik nabízí DÁRKOVÉ POUKAZY vhodné pro celou rodinu a na všechny příležitosti. Dárkový poukaz můžete darovat k narozeninám, k svátku, nebo také k Vánocům přímo pod stromeček. Poukazy nabízíme v hodnotě: 500,- 1000,- 2000,- a 5000,- Kč.

Dárkové poukazy mají neomezenou časovou platnost a lze je využít na veškerý sortiment zboží MK Optik včetně služeb: měření očí a aplikací kontaktních čoček.

Poukazy lze využít na všech prodejnách! Udělejte svým blízkým radost a darujte praktický dárek ve formě dárkového poukazu! Dárkové poukazy jsou k dostání na všech prodejnách MK Optik.

19.12.2016

K novým brýlím Hello Kitty pro děti, rozdáváme zajímavé dárky!

K vybraným modelům dětských brýlí Hello Kitty rozdáváme dárky. Miluje Vaše princezna bílou kočičku s mašlí jménem Hello Kitty a potřebuje dioptrické brýle? U nás si totiž vaše malé princezničky přijdou na své. Dioptrické a sluneční brýle HELLO KITTY jsou určené přesně pro Vaše dítko. Nové modely jsou plné pestrých barev ve stylové růžové a nabízejí nadčasové typicky dětské nadčasové tvary. Nyní jsme navíc k vybraným modelům obrub připravili dárky. Nahlédněte do našeho KATALOGU HELLO KITTY a vyberte si nejen brýle ale i odměnu pro vaše nejmenší. Dárky k brýlím této značky jsou v podobě originálního hřebenu na vlasy, pastelek či prstýnku s tímtéž logem.

Udělejte svým dětem radost a přijďte si pro brýle Hello Kitty a praktické dárky!


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card