Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

25.7.2016

Jedinečné brýle Red Bull - NEJVĚTŠÍ VÝBĚR v Praze!

Brýle z karbonu od Red Bull Racing Eyewear Milí zákazníci, máme tu čest Vám představit novou a ucelenou kolekci brýlí Red Bull Racing Eyewear. Brýle této světoznámé značky jsou jednoduše výjimečné svým materiálem a nadčasovým designem. Red Bull je zastáncem sportovního vzhledu, aktivního životního stylu a exkluzivity. Každý model má svůj ojedinělý charakter. Kvalitně zpracovávaný karbonu, který je lehký a navíc odolný je použit na některé komponenty obrub. Skladem nabízíme jak sluneční, tak i dioptrické modely. S technologickými inovacemi od brýlí Red Bull se budete cítit opravdu jedinečně. Modely jsou charakteristické svými tvary a stylovými zrcadlovými úpravami slunečních brýlí. Brýle Red Bull si uchovávají tradičního ducha v moderním pojetí. Přijďte si je vyzkoušet, nebo rovnou nahlédněte do našeho KATALOGU!

22.7.2016

Chraňte se před sluníčkem s brýlemi Polaroid!

Sluneční brýle Polaroid P204139 Milí zákazníci, rádi Vám představíme další novinky. Léto ještě určitě nekončí, a proto jsme opět doplnili a rozšířili výběr slunečních brýlí zejména značky Polaroid. Kolekce nabízí širokou škálu modelů jak pro dospělé, tak i pro děti. Nabízíme dětské sluneční brýle s motivy a známými postavičkami od Disney. Více informací naleznete v rubrice Aktuality.

Vybrané modely na vás čekají na našich prodejnách MK Optik.

15.6.2016

Nové modely značky RIP CURL nabízí brýle pro děti i dospělé!

Sportovní dioptrické brýle Rip Curl mod. VOG 503 02 Dioptrické brýle Rip Curl ocení každý, kdo hledá nápaditost, mladistvost, kvalitu a netradiční design inspirovaný surfařským prostředím. Představujeme novou kolekci brýlí Rip Curl, které se nebojí originality. Brýle Rip Curl nepodléhají žádnému diktátu a neustále hledají vyšší cíle jako v surfovém prostředí. Kolekce zahrnuje sluneční i dioptrické modely a to jak pro dospělé, tak i pro děti. Více informací o brýlích Rip Curl naleznete v Aktualitách.

15.6.2016

Stylové sluneční zrcadlovky v dioptrickém provedení!

Zrcadlovky od firmy Essilor MK Optik pro Vás představuje řadu moderních zrcadlovek v 9 různých barvách. Jedná se o vysoce kvalitní zrcadlovou úpravu pro ty, kteří chtějí být stále styloví a trendy včetně ostrého vidění! Nové sluneční, dioptrické brýle mají nejen zrcadlovou povrchovou úpravu ale také ochranu Crizal Sun UV a proto jsou velmi odolné proti poškrábání. Představují 100% UV ochranu vašich očí a dokonalý vzhled. Zrcadlovky - brýlové dioptrické čočky lze kombinovat s velmi žádanou POLARIZACÍ.

Výběrem této kombinace ochrany docílíte maximální komfort vašich očí i na ostrém sluníčku. Díky zrcadlovým úpravám e-mirror, můžete dosáhnout skvělého vzhledu mnoha podob. Sportovní, sexy, běžný nebo elegantní vzhled, ale hlavně funkční brýlové čočky, které Vás opravdu ochrání.

Barevné vzorky zrcadlových čoček si můžete vyzkoušet na všech prodejnách MK Optik.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card