Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Plavecké dioptrické brýle

Chcete vidět ostře i pod vodou? V naší nabídce naleznete plavecké a potápěčské brýle. Vše je zhotovováno individuálně dle požadavků klienta. Zeptejte se na prodejnách MK Optik. Rádi Vám se vším poradíme!

Plavecké dioptrické brýle

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

19.9.2016

Státní svátek 28.9. a naše provozní doba MK Optik.

Interiér prodejny MK Optik U Nových domů II. Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby týkající se všech prodejen MK Optik. Dne 28.9.2016 bude ZAVŘENO. Kvůli  státnímu svátku se všechny naše prodejny znovu otevírají od 29.9.2016. Děkujeme za pochopení a jako vždy se opět těšíme na Vaši návštěvu. Více informací najdete v rubrice Aktuality.

9.9.2016

Nové sportovní brýle pro bikery - Adidas Zonyk!

Sportovní brýle pro bikery - Adidas ZONYKNovinka - sluneční sportovní brýle Adidas ZONYK je tady! Materiál obruby je pevný a zároveň lehký, proto budou tyto brýle dobře držet na obličeji i v těch nejdrsnějších podmínkách! Model Zonyk nabízí rozšířené funkce jako je výměna některých komponentů včetně dioptrických adaptérů. Pohodlí maximalizujete pořízením odolného štítu se samozabarvovací technologií Vario 3 pro univerzálnější použití (přizpůsobí se za ostrého slunce a při zhoršených světelných podmínek). Množství náhradních štítů různých barev i s funkcí polarizace je samozřejmostí. Buďte připraveni na každou situaci.

Adidas nabízí mnoho kompatibilních druhů dioptrických adaptérů. Zeptejte se u nás a prožijte jedinečný den na kole s Adidas ZONYK – bezkonkurenční výkon!

31.8.2016

Doplnění luxusních brýlí Tag Heuer.

Tag Heuer L- Type TH 0153 007 - 18k zlato! Milí zákazníci, rádi bychom Vám oznámili, že jsme opět doplnili sklad o nové modely jedinečné značky TAG Heuer. Rozšíření kolekce se týká jak dioptrických, tak i slunečních brýlí. Výrobce přináší nové a pestré barevné kombinace na již osvědčených modelech jako je dioptrický Reflex3 a sluneční model Racer. Vyzkoušejte komfort při nošení a sportovní eleganci, kterou brýle TAG Heuer nabízejí. Zastavte se u nás a vyberte si ten správný model.

Nahlédněte do našeho KATALOGU a informujte se na našich prodejnách MK Optik.

18.8.2016

Blizzard nejsou jen špičkové lyže. Sluneční brýle v letních neonových barvách jsou tady!

Značka BLIZZARD už není známa jen díky špičkovým lyžím. Nyní Vám přinášíme novou kolekci slunečních brýlí se stylovými zrcadlovkami jak pro dospělé, tak i pro děti a to právě od světově známého výrobce lyží - BLIZZARD. Všechny modely z této kolekce nabízejí POLARIZACI a 100% UV filtr. Brýle jsou z odlehčeného plastového materiálu TR90, který zaručuje budoucímu nositeli jedinečný komfort při nošení.

Sluneční zrcadlové brýle BLIZZARDKolekce nabízí širokou škálu barevných a pestrých kombinací, jak rámu, tak i slunečních skel. Na své si přijdou nejen dospělí, ale hlavně děti! Dětské sluneční brýle jsou charakteristické svými neonovými barvami, které si děti určitě zamilují. Neváhejte a nahlédněte do našeho KATALOGU!

Celá kolekce dětských slunečních brýlí BLIZZARD na Vás čeká na prodejně MK Optik - v Poliklinice Pacovská 31.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card