Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

19.10.2018

Brýle Redbull Wing drží jak přibité - ideální na sport!

Red Bull Racing Pect model Wing - pantentovaný úchyt na stranici. Kolekce brýlí RedBull WING Vás ohromí patentovanou technologií  navrženou přímo pro sportovce. Na první pohled klasické stranice v sobě skrývají vysouvací pérka za uši zajišťující dokonalé držení brýlí i při těch nejnáročnějších podmínkách. Součástí obrub jsou navíc polarizační skla, která Vám zajistí dokonalou ostrost vidění. 

KOUKNĚTE SE NA VIDEO ZDE

Ucelená kolekce brýlí Red Bull Racing na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

15.10.2018

Rekonstrukce naší prodejny je u konce - instalujeme nábytek.

Rekonstrukce nové prodejny v Thomayerově nemocnici. Díky spokojenosti našich klientů jsme se rozhodli pro Vás otevřít další prodejnu! Naše nová pobočka bude v Thomayerově nemocnici.

Momentálně pro Vás prostor rekonstrujeme a na konci listopadu Vás slavnostně přivítáme v novém!

Sledujte náš Facebook a dozvíte se více bližších informací. Jak se Vám líbí vizualizace naší 5. optiky v Praze? Staňte se našimi fanoušky a podpořte novou optiku na Facebooku MK Optik.

8.10.2018

Nová kolekce je ještě lehčí! Dioptrické brýle Silhouette mají nový look.

Dioptrické brýle Silhouette - lehkost a elengance  Decentní, lehké a elegantní. To vše splňují dioptrické brýle Silhouette. Brýle bez rámu - vrtané, mají jednu velkou výhodu. Jejich konstrukce nabízí nesčetné množství tvarů skel. Brýle Vás nijak nerámují a neomezují. Tvar a velikost dioptrické čočky si zvolíte dle vašeho přání. Skla jsou spojená s rámem za pomoci nosníku a stranic uchycené pomocí jednoduchých ale funkčních hmoždinek. Dioptrické brýle Silhouette jsou bez omezení a nosí se tak pohodlně, že o nich ani nevíte. Barevná vyváženost, elegance a lehkost je jejich předností. Silhouette jsou jednoduché, pružné a zároveň pevné. Brýle Vás jednoduše okouzlí natolik, že jiné už nebudete chtít ani zkusit.

Dioptrické brýle Silhouette dodáváme včetně originálního pouzdra a mikrovlákna.

Nahlédněte do našeho KATALOGU Silhouette!

2.10.2018

Dřevěné brýle Feb 31st v novém kabáťě!

Dřevěné brýle z Itálie Milý zákazníci, jsme velice hrdí na to, že Vám můžeme představit novou unikátní kolekci dřevěných brýlí. Italské brýle značky FEB31st se skládají z několika vrstev přírodního dřeva, které díky kombinaci různých pastelových barev vytvářejí na brýlích jedinečný designový průřez. Brýle jsou vyrobeny ze 100 % dřeva opatřeného certifikátem FSC. Jejich povrch je ošetřen speciálním olejem, který chrání dřevo před vnějšími vlivy jako je např. déšť, pot nebo make-up. Brýle také prošly úspěšným čtyřměsíčním testováním ve slané vodě a jsou odolné vůči nízkým i vysokým teplotám. Přijďte si vyzkoušet brýle FEB31st na prodejnu U Nových domů II. nebo nahlédněte do našeho katalogu.

NÁHLED DO GALERIE FEB31st ZDE


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card