Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Plavecké dioptrické brýle

Chcete vidět ostře i pod vodou? V naší nabídce naleznete plavecké a potápěčské brýle. Vše je zhotovováno individuálně dle požadavků klienta. Zeptejte se na prodejnách MK Optik. Rádi Vám se vším poradíme!

Plavecké dioptrické brýle

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

17.7.2017

Cítit se okouzlující, elegantní a sexy? S brýlemi Jimmy Choo to zažijete!

Dámy POZOR! Zažijte pohlazení luxusem v podobě nádherných brýlí od značky Jimmy Choo. Do naší kolekce jsme pro Vás doplnili několik nových modelů dioptrických brýlí  JIMMY CHOO, které opět ohromí a zaujmou na první pohled. Dávají přirozeně na odiv svůj životní postoj, nezávislost a sebevědomí, ale také touhu cítit se okouzlující, elegantní a sexy. Díky nim se budete cítit jako filmová hvězda.  Jimmy Choo je přední značka Hollywoodských hvězd nejen ze seriálu Sex ve městě. Kabelky, pověstné boty a brýle patří ke světové špičce módních návrhářů. Kolekce se vyznačuje elegantně zdobenými stranicemi a moderními tvary. Posuďte sami, že brýle Jimmy Choo vypadají za všech okolností velkolepě a krásně. Předem můžete nahlédnout do našeho KATALOGU dioptrických brýlí JIMMY CHOO. Největší výběr pro vyzkoušení naleznete na prodejně U Nových domů II.

18.7.2017

K novým brýlím Hello Kitty pro děti, rozdáváme zajímavé dárky!

K vybraným modelům dětských brýlí Hello Kitty rozdáváme dárky. Miluje Vaše princezna bílou kočičku s mašlí jménem Hello Kitty a potřebuje dioptrické brýle? U nás si Vaše malé princezničky přijdou na své. Dioptrické a sluneční brýle HELLO KITTY jsou určené přesně pro Vaše dítko. Nové modely jsou plné pestrých barev ve stylové růžové a nabízejí nadčasové typicky dětské nadčasové tvary. Nyní jsme navíc k vybraným modelům obrub připravili dárky. Nahlédněte do našeho KATALOGU HELLO KITTY a vyberte si nejen brýle ale i odměnu pro vaše nejmenší. Dárky k brýlím této značky jsou v podobě originálního hřebenu na vlasy, pastelek či prstýnku s tímtéž logem.

Udělejte svým dětem radost a přijďte si pro brýle Hello Kitty a praktické dárky!

7.7.2017

Letní vlna nových modelů RIP CURL nabízí brýle pro děti i dospělé!

Sportovní dioptrické brýle Rip Curl mod. VOG 503 02 Dioptrické brýle Rip Curl ocení každý, kdo hledá nápaditost, mladistvost, kvalitu a netradiční design inspirovaný surfařským prostředím. Představujeme novou kolekci brýlí Rip Curl, které se nebojí originality. Brýle Rip Curl nepodléhají žádnému diktátu a neustále hledají vyšší cíle jako v surfovém prostředí. Kolekce zahrnuje sluneční i dioptrické modely a to jak pro dospělé, tak i pro děti. Více informací o brýlích Rip Curl naleznete v Aktualitách.

30.6.2017

Nové a ještě lehčí! Dioptrické brýle Silhouette v novém provedení.

Decentní, lehké a elegantní. To vše splňují dioptrické brýle Silhouette. Brýle bez rámu - vrtané, mají jednu velkou výhodu. Jejich konstrukce nabízí nesčetné množství tvarů skel. Brýle Vás nijak nerámují a neomezují. Tvar a velikost dioptrické čočky si zvolíte dle vašeho přání. Skla drží pohromadě s rámem jen za pomoci nosníku a postranic uchycené pomocí jednoduchých ale funkčních hmoždinek. Dioptrické brýle Silhouette jsou bez omezení a nosí se tak pohodlně, že o nich ani nevíte. Barevná vyváženost, elegance a lehkost je jejich předností. Silhouette jsou jednoduché, pružné a zároveň pevné. Brýle Vás jednoduše okouzlí natolik, že jiné už nebudete chtít ani zkusit.

Nahlédněte do našeho KATALOGU Silhouette!


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card