Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Dárky na Vánoce od MK Optik!

Tipy na dárky, které potěší přátele i celou rodinu. Vyberte si z našeho doplňkového sortimentu:

Dárky na Vánoce od MK Optik!

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

14.12.2018

Vánoční tipy na dárky pod stromeček - poukaz na brýle?

Dárkové poukazyUdělejte radost svým blízkým. Mk Optik nabízí DÁRKOVÉ POUKAZY vhodné pro celou rodinu a na všechny příležitosti. Dárkový poukaz můžete darovat k narozeninám, k svátku, nebo také k Vánocům přímo pod stromeček. Poukazy nabízíme v hodnotě: 500,- 1000,- 2000,- a 5000,- Kč.

Dárkové poukazy mají neomezenou časovou platnost a lze je využít na veškerý sortiment zboží MK Optik včetně služeb: měření očí a aplikace kontaktních čoček.

Poukazy lze využít na všech prodejnách! Udělejte svým blízkým radost a darujte praktický dárek ve formě dárkového poukazu! Dárkové poukazy jsou k dostání na všech prodejnách MK Optik.

11.12.2018

Nová AKCE pro dámy - Líčení s profesionální vizážistkou.

  Zajímají Vás tipy jak se co nejlépe nalíčit pod brýle a jak správně pečovat o svou pleť? Chcete zazářit u vánoční večeře, nebo na silvestrovské párty? Pokud by jste se chtěla nechat hýčkat profesionální vizážistkou a to navíc zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků, připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku. Jestli ano, tak jsme právě pro Vás připravili tuto akci líčení v naší nové optice MK Optik v Thomayerově nemocnici.

Přijďte si k nám odpočinout v předvánočním shonu a nechte se nalíčit profesionální poradkyní a vizážistkou za použití vysoce kvalitní kosmetiky značky Mary Kay. Stačí, aby jste si udělaly chvilku čas a zastavily se u nás příští středu 19.12. nebo čtvrtek 20.12.2018 a to od 11:00 do 16:00 hod. Tyto dva dny u nás bude vizážistka pro jen pro Vás. Pokud si chcete zajistit čas, který bude vyhovovat právě Vám, zavolejte k nám na tel: 722 918 140 a zamluvte si předem svůj termín. Budete mít jistotu, že v tu dobu se bude moci vizážistka věnovat jen Vám.

Těšíme se na Vaši návštěvu v MK Optik - Thomayerova nemocnice v pavilonu A1.

tel: 722 918 140.

4.12.2018

NOVĚ OTEVŘENO v Thomayerově nem. - Pavilon A1

Nová specializovaná optika Milí zákazníci, je nám velkou ctí, Vás pozvat do naší nové prodejny, která je nyní OTEVŘENA v Thomayerově nemocnici v pavilonu A1. Jsme připraveni nabídnout naše služby jako jsou: servis a čištění brýlí, prodej dioptrických a slunečních brýlí, prodej sportovních dioptrických brýlí a jiných optických pomůcek. Neváhejte prodejnu kontaktovat na Tel.: +420 722 918 140 nebo na e-mail: thomayerova@mkoptik.cz

Budeme se těšit na vaši návštěvu!

30.11.2018

Hledáte vhodný dárek na Vánoce? MK Optik nabízí dárkové poukazy s neomezenou platností!

Ještě nemáte všechny vánoční dárky? MK Optik Vám nabízí nejen brýle pod stromeček, ale i několik zajímavých tipů na dárky, které potěší nejen celou rodinu ale i přátele. Z našeho doplňkového sortimentu si můžete vybrat několik zajímavých zvětšovacích lup, veselá pouzdra a čistící prostředky na brýle.

Elegantní řetízky nejen jako funkční doplněk, universální sluneční klipy na brýle či přídavné světlo pro pohodlné čtení za tmy. Nahlédněte do našeho katalogu doplňků nebo rovnou můžete zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ, který můžete využít časově neomezeně a na jakékoli zboží na prodejnách MK Optik. Těšíme se na Vás!

Veselé Vánoce Vám přeje rodina MK Optik.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card