Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Plavecké dioptrické brýle

Chcete vidět ostře i pod vodou? V naší nabídce naleznete plavecké a potápěčské brýle. Vše je zhotovováno individuálně dle požadavků klienta. Zeptejte se na prodejnách MK Optik. Rádi Vám se vším poradíme!

Plavecké dioptrické brýle

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Brýle s vlastním podpisem

Revoluce v obrábění brýlových čoček u MK Optik. Přejte si podpis či originální obrázek ve formě rytiny na vaše brýlová skla. Zajímavé tvary vašich dioptrických čoček nabízí náš nový stroj.

Brýle s vlastním podpisem

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

23.5.2017

Nová jarní kolekce výměnných stranic k brýlím DILEM!

Francouzké brýle mnoha tváří - výměnné stranice Dilem! Dioptrické brýle Dilem nabízejí nositeli opravdovou svobodu! Nejspolehlivější a nejjednodušší systém na trhu nabízí nové patentované pojetí výměny stranic u brýlí. Brýle Dilem umožňují změnit vzhled podle Vaší nálady - stačí jen přehodit stranice, které odrážejí nejnovější trendy, nebo jen právě Vaši náladu. Vzhledem k širokému výběru a možnosti kombinací si můžete tento jedinečný koncept brýlí osobně vyzkoušet ve všech našich prodejnách MK Optik.

15.5.2017

Nová kolekce dětských brýlí Star Wars + DÁREK!

Nová kolekce dětských dioptrických brýlí Star Wars. Představujeme Vám novou kolekci dětských dioptrických brýlí Star Wars. Brýle jsou v plastovém provedení s veselými barvami a motivy vesmírné ságy. Dětské plastové brýle z kolekce Star Wars si každé dítě zamiluje.

Kolekce na Vás čeká na prodejně MK Optik U Nových domů II.

Při koupi brýlí Star Wars - dostanete DÁREK! Stylové pravítko, ořezávátko, guma, tužka a to vše s motivy hrdinů ze Star Wars.

9.5.2017

Nové kontaktní čočky Acuvue Oasys HydraLuxe™ 1-Day

Pro ty z Vás, kteří po celý rok nosí 14denní kontaktní čočky značky Acuvue Oasys, a nejen pro Vás, máme skvělou nabídku. Výrobce kontaktních čoček přišel na trh s novinkou v podobě jednodenních silikon-hydrogelových Acuvue Oasys Hydralux, které Vám zajistí komfort a kvalitu vidění jak po celý rok, tak i během Vašich  prázdninových dobrodružství.

Hledáte barevné kontaktní čočky? Vyzkoušejte simulátor a zjistěte, která barva Vám nejlépe sedne.

Celou nabídku kontaktních čoček naleznete v našem KATALOGU - objednávkovém folmuláři.

27.4.2017

Brýle Hugo Boss - moderní elegance a kvalita v jednom!

Kulatý tvar dioptrických brýlí Hugo Boss je in. Módní značka Hugo Boss nabízí spoustu brýlových obrub, které zaujmou moderním, elegantním a seriozním designem. Kulatý tvar brýlí, který je aktuálně "in", není výjimkou ani u této značky. Plastový materiál Optyl, vyjímečný svou schopností tvarové paměti, je ultralehký a příjemný při nošení. Kulatějších tvarů brýlí se rozhodně nemusíte bát. Mnohdy bývají nositelé brýlí velmi překvapeni, jak jim tento tvar sluší a perfektně sedí! Vyzkoušejte náš široký výběr kulatých dioptrických i slunečních brýlí!

Nahlédněte do našeho KATALOGU a přijďte si je vyzkoušet. Tým MK Optik se těší na Vaši návštěvu!


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách Mk Optik.

 

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

visa master card