Věrnostní program MK Optik

Logo lyonessVítejte ve světě cashback

MK Optik pro své zákazníky připravili věrnostní program, který nabízí více výhod než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček!

Vážíme si Vaší věrnosti, a proto všem zákazníkům nabízíme možnost se zaregistrovat do našeho věrnostního programu. Registrace rychlá, jednoduchá a pro každého zdarma!

Registrací do našeho věrnostního programu získáte:

  • věrnostní kartu, na kterou Vám rovnou načteme nákup a malý dárek
  • 3% SLEVU ve formě Cashback - z každého nákupu peníze zpět na Váš účet
  • za každý nákup dostáváte body (SP - Shopping Points) - Tyto body můžete vyměnit za zajímavé slevy u nás i ve spoustě dalších obchodů
  • možnost u MK Optik a jiných obchodníků šetřit peníze a sbírat body na jednotlivé AKCE a SLEVY jako např. Shopping deals (časově omezeno)

Body i peníze zpět z nákupů dostanete nejen u nás, ale i v obchodech v celé ČR a po celém světě. Mezi partnerské obchody patří i až 100 online-shopů.

Jak postupovat po registraci

Po vyplnění našeho kontaktního formuláře obdržíte informační e-mail s žádostí Vaší registrace. Nejpozději do 5 pracovních dnů budete zaregistrován do systému. Jakmile proběhne přiřazení vaší osobní karty k registraci, obdržíte email s přihlašovacími údaji ke svému účtu karty. Vaše MK Optik věrnostní karta přijde poštou do 3 prac. dnů, nebo si ji můžete vyzvednout osobně na prodejně MK Optik. 

Jak věrnostní kartu používat

Při každém nákupu u MK Optik předložte vaší věrnostní kartu a Váš nákup bude načten. Po načtení částky Vám přijde sms kolik jste získali CASHBACK na Váš účet. V MK Optik načítáme nákupy na veškeré zboží (i zlevněné). Tak neváhejte a staňte se našimi věrnými zákazníky s kartou plnou výhod.

RYCHLÁ ON-LINE REGISTRACE ZDE

Podmínky ochrany a nakládání s osobními údaji.

Jméno*
Příjmení*
Datum narození*
Kontaktní údaje
Emailová adresa*
Telefon*
Adresa
Ulice*
Město*
PSČ*

Registrovat