Sluneční brýle pro dospělé

Přejít na katalog zboží

Mít kvalitní sluneční brýle, které v létě ochrání Váš zrak, je dnes nanejvýš důležité. Naše nabídka slunečních brýlí je velice pestrá. Samozřejmostí je zastoupení známého výrobce POLAROID, jehož čočky mají kromě 100% UV filtru další přednost - polarizační filtr, který eliminuje negativní účinky oslnění. Neváhejte a navštivte náš KATALOG.

Najdete u nás ovšem i další značkové sluneční brýle jiných dodavatelů. Mezi ně patří např. DIOR, MAX MARA, OAKLEY, MONT BLANC, RAY-BAN, VOGUE a další. Nabídka jednotlivých značek a typů brýlí se neustále mění. Mnoho modelů je k vidění v našem katalogu (viz.níže).

Modely s označením S, znamená skladem na prodejně a modely s označením N znamená novinka. 

 

Dioptrické sluneční brýle

MK Optik se specializuje na zábrus dioptrických zabarvených čoček přímo do slunečních obrub. Pokud budete chtít ostré a pohodlné vidění po celou dobu pobytu na sluníčku, navštivte MK Optik a zeptejte se na barevné možnosti dioptrických slunečních skel. Nabízíme hned nekolik barevných varinat. Barevné typy skel se liší odstínem a zárověň mírou zabarvení (15% - 95%). 

 

Samozabarvovací čočky s polarizací - Drivewear

Drivewear - samozabarvovací sluneční čočky s polarizací! Sluneční brýlové čočky Drivewear mají unikátní technologii, která umožňuje uživateli naprosto dokonalé vidění i při změně světelných podmínek. Drivewear jsou samozabarvovací  i za sklem Vašeho auta a mají funkci polarizace! Inteligentně a rychle mění své zabarvení a tím se maximálně přizpůsobí venkovnímu prostředí! Jejich zobrazovací schopnost tak stále zůstává na špičkové úrovni a Vy si můžete dopřát ostré a pohodlné vidění i při řízení Vašeho vozu. Neváhejte a přjďte si vyzkoušet brýle Drivewear do jedné z našich provozoven. 

 

Dioptrické zrdcadlovky s POLARIZACÍ

Moderním prvkem slunečních brýlí jsou stylové zrdcadlové úpravy. Tento zdrcadlový efekt skel můžeme kombinovat jednak s Vaší dioptrickou korekcí ale zároveň s velmi žádanou funkcí POLARIZACE. Chraňte maximálně své oči před UV zářením a oslněním!

Zrdcadlový efekt skel - e-mirrors

Chcete mít také stylové sluneční brýle ve Vašich dioptriích?  Navštivte naše prodejny MK Optik a vyzkoušejte barevné vzorky skel.