Motocrossové brýle

Naším sportovně náročnějším zákazníkům nabízíme speciální brýle určené na motocross a downhill. Tyto specifické brýle jsou vhodné pro tyto sporty z několika důvodů. Jednak jejich materiál včetně skla je dostatečně pružný, tudíž bezpečný v případě pádu a díky snímatelným fóliím z hlavního skla je snadné čištění. Jeden z dúležitých rysů těchto brýlí je základní čirý neboli průhledný štít s možností výměny za sluneční! MK Optik preferuje pro tento typ sportu značky Oakley, Adidas a Rudy Project, které u nás mají největší zastoupení a to hned v několika provedeních. Další výhodou těchto brýlí je dostatečná prodyšnost - větrání zabraňující nepříjemnému zamlžování. Pro zobrazení motocrossových brýlí, se neváhejte podívat do našeho katalogu!

Informace o dioptrické korekci

Už nejste odkázáni jen na kontaktní čočky, máme pro Vás jiné řešení. S narůstajícími požadavky na zrak jsme pro Vás připravili i dioptrický adaptér, který se vsadí do příslušného modelu brýlí tohoto typu. Tento velice jednoduše vyjmutelný dioptrický klip lze dát jak do lyžařských, tak i do motocrossových brýlí. Vaše dioptrické čočky se pomocí špičkových strojů zabrousí do snadno vyjmutelného adaptéru, který se následně vsadí do příslušného rámu lyžařské brýle - postup vsazení dioptrického adaptéru zde.

Velikosti a tvary dioptrických adaptérů se liší dle výrobce, a proto lze individuálně objednat adaptér dle tvaru vybrané motokrosové brýle. 

Dioptrický adaptér Bolle RX   Dioptrický adaptér Blle RX

Těšíte se na pořádně ostrou jízdu? Pro informace o brýlích a dioptrických sklech ve vyměnitelném klipu volejte na 241 734 241 nebo 724 372 246.

Motokrosové brýle OakleyMorokrosové brýle Oakley

 

Nahlédněte do našeho katalogu

Adidas Oakley Rudy Project