Lyžařské brýle

Přejít na katalog

Sportovní lyžařské brýle jsou nutnou ochrannou pomůckou pro všechny milovníky zejména zimních sportů. Dále jsou funkčním a zároveň módním doplňkem. Sportovní brýle jsou vhodné jak pro indoorové, tak i na venkovní aktivity jako je například lyžovaní. Lyžařské brýle chrání před ostrým sluníčkem, před silným větrem a před poletujícími sněhovými vločkami. V naší nabídce naleznete lyžařské brýle pro děti i dospělé. MK Optik přináší kolekce lyžařských brýlí od několika světových výrobců jako jsou Oakley a Bolle.

Některé modely nabízejí možnost vložit dioptrický adaptér nebo umožňují pohodlně vložit Vaše vlastní dioptrické brýle rovnou pod lyžařské brýle.

Jak správně vybrat lyžařské brýle?

Pomůžeme Vám, jak si správně vybrat tu pravou! Ze všeho nejdůležitější je informace, zda-li lyžujete s helmou nebo bez. Pokud helmu při lyžování používáte, rozhodně si ji vezměte s sebou. Máte pod helmou čepici nebo kuklu? Jestli ano, vezměte si ji též. Design lyžařských brýlí se velmi liší typem, modelem a výrobcem. Některé lyžařské brýle mohou být velmi široké i hluboké. Takové brýle Vám zajistí komfortní rozhled a minimální omezení zorného pole, ale také ovlivňují komfort při nošení s helmou.Takto velké brýle mohou helmu nadzvedávat, nemusí kvůli helmě přiléhat na obličej a nebo naopak, helma může nepřiměřeně tlačit na brýle. Takový nesoulad může vést k bolestem při nošení, ztíženému dýchání a k foukání větru do očí.

Doporučujeme všem přijít s helmou na lyže a dalším příslušenstvím pod helmu. Jedině tak nejlépe si můžete vyzkoušet a najít přesně ty brýle, které vyhovují Vašemu stylu a pohodlí!

PŘEJÍT NA KATALOG LYŽAŘSKÝCH BRÝLÍ

Jedete na hory a chcete vypadat stylově? Připravte se na zimu pořádně a nahlédněte do našeho celkového katalogu vybraných značek níže na stránce nebo hned teď: Adidas, Bolle, Dr.Zipe, Bliz, Red Bull Racing Eyewear a Oakley.

Novinka

Limitovaná edice značkových lyžařských a snowboardových brýlí OAKLEY AIRWAVE 1.5 pro opravdu náročné sportovce!

Lyžařské brýle Oakley Airwave

  • HEADS-UP DISPLAY umožňuje příjem informací přímo do očí!
  • Wi-Fi, GPS, Bluetooth

VÍCE INFORMACÍ O MODELU Oakley Airwave 1,5 ZDE!

Informace o dioptrické korekci v lyžařských brýlích

Ostré a jasné vidění - univerzální dioptrický adaptér do lyžařských brýlí pro všechny! Chcete si na horách užít naplno? Každý ví, že bez kvalitního a ostrého vidění není zážitek ze zimních sportů tak kvalitní. Neostrost a špatná viditelnost okolí mohou zimní radovánky pěkně znepříjemnit! Rádi bychom Vám nabídli řešení, které si velmi snadno poradí i s těmito nepříjemnostmi jako jsou neostré vidění, mlha, silné sluníčko nebo vítr. Díky kvalitním zobrazovacím schopnostem (zvýšení kontrastu) a prodyšností vybraných filtrů např. Bolle, lze právě těmto nežádoucím vlivům předejít. Třeba i zamlžení předního skla brýle.

Náš doplňkový prodej nabízí hned několik variant, jak mít svou vlastní dioptrickou korekci i v lyžařských brýlích! První možnost je brýle pod brýle. Lyžařské brýle mají na straně rámu v molitanu prostor (výřez) právě pro stranice vlastních doptrických brýlí. Tato možnost nabízí nositeli vzít si Vaše brýle pod brýle lyžařské!

Druhá možnost je dioptrický adaptér. Vaše dioptrické čočky se pomocí špičkových strojů zabrousí do snadno vyjmutelného adaptéru, který se následně vsadí do příslušného rámu lyžařské brýle - postup vsazení dioptrického adaptéru zde.

Velikosti a tvary dioptrických adaptérů se liší dle výrobce, a proto lze individuálně objednat adaptér dle tvaru vybrané lyžařské brýle. Díky velikosti rámu a kvalitě lyžařských štítů jsou Vaše oči chráněné po celou dobu vašeho lyžování. Teď už Vás nebude trápit slzení očí ze silného větru, špatná viditelnost povrchu a ani neostré vidění! Kontaktujte naše prodejny MK Optik a přijďte se dozvědět více o možnostech vlastní dioptrické korekce do Vašich sportovních brýlí.

Dioptrický adaptér Bolle RX   Dioptrický adaptér Bolle v lyžařských brýlích   Lyžařské brýle přes dioptrické brýle

Další novinkou, nejen pro lyžaře ale hlavně pro běžkaře, je sluneční štít od firmy Bliz. Výhodou tohoto štítu je, že se dá kdykoli odklopit, jako kšilt od helmy, aniž by jste jej sundali z hlavy. Prostor mezi slunečním štítem a obličejem je dostačující jednak na to, aby se sklo nemlžilo a také pro možnost si vzít své vlastní dioptrické brýle! Katalog sportovních brýlí Bliz zde. V případě dotazů volejte na 724 372 246, nebo navštivte jakoukoli z prodejen MK Optik.

Od nového roku 2016 jsme pro Vás připravili novinku. Ve spolupráci s firmou SightVision s.r.o. jsme vytvořili nový e-shop specializovaný právě na lyžařské a sportovní brýle. Pokud budete mít zájem o jeden z našich produktů najdete ho i tam! Pokud to k nám máte daleko, neváhejte se podívat na Lyzarskebryle.eu, kde Vám také rádi se vším poradíme!