Kontaktní čočky

Kontaktní čočkyKontaktní čočky slouží ke korekci optických vad zraku, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus nebo presbyopie. Některé typy čoček mají funkci i ochrannou při konkrétních očních onemocněních. Kosmetické čočky jsou vhodné pro změnu barvy oka a to při použití barevných či krycích kontaktních čoček. Kontaktní čočky jsou pro mnohé nositele plnohodnotnou náhradou za brýle. Obecně kontaktní čočky rozdělujeme na jednodenní, čtrnáctidenní a měsíční.

OBJEDNÁVKA KONTAKTNÍCH ČOČEK ON-LINE ZDE!

Jednodenní kontaktní čočky

Ti, kteří je chtějí nosit kontaktní čočky jen příležitostně na jednorázové společenské akce jako jsou večírky, diskotéky či sportovní aktivity, jsou vhodné jednodenní kontaktní čočky. Jednodenní doba nošení čoček zajistí maximální komfort po celý den. Používání jednodenních čoček je prakticky nejpohodlnější varianta nošení a zároveň prakticky bezriziková.

Čtrnáctidenní kontaktní čočky

Čtrnáctidenní kontaktní čočky jsou určené k dennímu nošení tzn. 1pár čoček na 14 dní. Čočky se na konci dne vyjmou z oka vyčistí v příslušném roztoku a uloží do speciálního pouzdra. Črtnáctidenní čočky jsou vhodným kompromisem mezi denními a měsíčními čočkami, co se týče udržování čistoty čoček a rizik podráždění vašeho oka.

Měsíční kontaktní čočky

Měsíční volba kontaktních čoček má dvě možnosti: 1. typ, který se vyndá na noc z oka, a pak také ty, které necháváte přes noc v očích. Při používání 1. typu vyndavacích čoček, musíte skutečně dbát na pečlivou hygienickou manipulaci a dodržování základních pravidel, které Vám sdělí náš optometrista. 

Barevné kontaktní čočky

Barevné, krycí kontaktní čočky Crazy Našim klientům nabízíme i aplikaci barevných kontaktních čoček, kterými můžete nejen zvýraznit barvu duhovky pomocí tónovacích kontaktních čoček, ale také ji změnit a to ve formě krycích kontaktních čoček. Barevná změna tónu je závislá na vlastní barvě duhovky. Krycí barevné kontaktní čočky nabízíme jak v dioptrickém provedení, tak i pro kosmetické účely. Nahlédněte do naší galerie barevných čoček a přijďte si vyzkoušet, která barva očí Vám nejlépe sedne! Zeptejte se na našich pobočkách MK Optik.

VYZKOUŠEJTE JAKÁ BARVA ČOČEK VÁM NEJVÍCE SLUŠÍ - SILUMÁTOR ZDE!

 Ceník a on-line objednávka kontaktních čoček

Nahlédněte do našeho ceníku kontaktních čoček, kde Vás čeká široká nabídka typů od známých dodavatelů. Pestrý sortiment poskytuje možnost prakticky každému nosit kontaktní čočky a vyřešit tak komplikace s brýlemi například při sportu. Především vrcholový sportovci pak ocení jednu z hlavních výhod a to větší rozsah zorného pole, následně lepší odhad vzdáleností a samozřejmě nulové pohyby brýlí při dynamických aktivitách.

Láká Vás vyzkoušet komfort kontaktních čoček? Nejste se svými nynějšími kontaktními čočkami spokojeni? Obraťte se naše odborníky MK Optik, kteří Vám poskytnou profesionální poradenství, komplexní odborné vyšetření, zácvik a manipulaci s kontaktními čočkami.

Aplikace a kontroly

Aplikací kontaktních čoček se u nás zabývá OPTOMETRISTA - specialista, často vysokoškolského vzdělání. Po změření zraku a důkladném prozkoumání přední části oka vybírá vhodnou kontaktní čočku, co nejbližší přáním a parametrům Vašich očí. Kontaktní čočky jsou v očích příjemné a neomezují Vaše zorné pole.

K úspěšnému, tedy zdravému nošení kontaktních čoček je nezbytné dodržovat pokyny dané OPTOMETRISTOU a termíny kontrol. Je důležité se v čočkách cítit dobře. To ale nemusí znamenat, že na oku neprobíhají žádné změny. Neriskujte proto zdraví svých očí a budete-li mít jakékoliv dotazy, nebojte se obrátit přímo na nás.Aplikace kontaktních čoček

Roztoky na kontaktní čočky, příslušenství

Kromě kontaktních čoček zahrnuje náš sortiment také roztoky pro péči o kontaktní čočky a oční kapky. Široká nabídka roztoků: OPTI-FREE RepleniSH, SOLO-care AQUA, AOsept Plus, COMPLETE Easy Rub, ReNu MultiPlus, VIDI OxyClean a umělé slzy AQUIFY, OPTIVE, SYSTANE a REFRESH. Dále nabízíme originální pouzdra na kontaktní čočky a pinzety pro snadnější manipulaci s čočkami. Nahlédněte do ceníku roztoků a umělých slz.

OBJEDNÁVKA KONTAKTNÍCH ČOČEK ON-LINE ZDE!

Partneři: