Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

14.8.2018

Dřevěné brýle Feb 31st v novém kabáťě !

Milý zákazníci, jsme velice hrdí na to, že Vám můžeme představit novou unikátní kolekci dřevěných brýlí. Italské brýle značky FEB31st se skládají z několika vrstev přírodního dřeva, které díky kombinaci různých pastelových barev vytvářejí na brýlích jedinečný designový průřez. Brýle jsou vyrobeny ze 100 % dřeva opatřeného certifikátem FSC. Jejich povrch je ošetřen speciálním olejem, který chrání dřevo před vnějšími vlivy jako je např. déšť, pot nebo make-up. Brýle také prošly úspěšným čtyřměsíčním testováním ve slané vodě a jsou odolné vůči nízkým i vysokým teplotám. Přijďte si vyzkoušet brýle FEB31st na prodejnu U Nových domů II. nebo nahlédněte do našeho katalogu.

NÁHLED DO GALERIE FEB31st ZDE

14.8.2018

Brýlové čočky DRIVEWEAR to nejlepší pro řidiče 2 !

Vážení zákazníci, přinášíme Vám jedinečné brýlové čočky pro řidiče DRIVEWEAR a s nim spjatou kolekci brýlí. Sluneční brýlové čočky Drivewear mají unikátní technologii, která umožňuje uživateli naprosto dokonalé vidění i při změně světelných podmínek okolí. Drivewear jsou samozabarvovací i za sklem vašeho auta a mají funkci POLARIZACE! Inteligentně a rychle mění své zabarvení a tím se maximálně přizpůsobí k venkovnímu prostředí! Jejich zobrazovací schopnost tak stále zůstává na té špičkové úrovni a vy si můžete dopřát ostré a pohodlné vidění. Neváhejte a přjďte si vyzkoušet brýle Drivewear do jedné z našich provozoven.

14.8.2018

Prázdninový výprodej lyžařských brýlí - 40% SLEVA !

40% SLEVA na lyžařské brýle Bolle, RedBull, Adidas a dalšíI když je léto v plném proudu a málokdo by teď pomyslel na hory a lyžování, možná je ta nejlepší chvíle na to, si vybrat nové lyžařské brýle, které se stanou Vaším věrným pomocníkem nejen v nepříznivých podmínkách, větru a sněžení a zároveň ochrání Vaše oči před škodlivým UV zářením.

Připravili jsme si pro Vás SLEVU 40% NA SORTIMENT LYŽAŘSKÝCH BRÝLÍ na jedné z našcih prodejen. V nabídce najdete brýle značek jako jsou Blizzard, Bollé, Red-Bull, Bliz, Uvex, Dr. Zipe či Adidas. Akce se týká prodejny Na Pankráci 53. V našich provozovnách nabízíme lyžařské brýle v různých provedeních ať už podle věku či pohlaví lyžaře.

AKCE 40% SLEVA NA LYŽAŘSKÉ BRÝLE PLATÍ NA PRODEJNĚ v ulici Na Pankráci 53 jen do konce prázdnin!

6.8.2018

Luxusní brýle Cartier - NOVĚ u MK Optik!

 Elegantní, nadčasové a originální. Takové jsou luxusní, sluneční i dioptrické brýle Cartier. Francouzská rodinná firma, založená panem Louis-François Cartierem v Paříži roku 1847, nejdříve si zasloužila celosvětový věhlas díky šperkům. Dioptrické brýle Cartier - nová kolekce s detailem šelmy na stranicích.Nejznámější kousky cenností byly převážně vyrobeny na zakázku např. pro indického mahárádžu, pro vévodkyni z Windsoru Wallis Warfieldovou nebo pro anglický královský dvůr. Dále pak pro královský dvůr Ruska, Portugalska či Španělska. Dílna Cartier jako první na světě představila 1. náramkové hodinky a to pro brazilského letce Alberta Santos-Dumonta, který si stěžoval na nepraktičnost kapesních hodinek při letu. Pověst firmy Cartier je tudíž založena na preciznosti, vynalézavosti a detailní práci s nejušlechtilejšími kovy na světě.

Jejich brýle vynikají nadčasovým a elegantním designem, ze kterého vyzařuje touha po originalitě a jedinečnosti. Najdete zde brýle klasičtějšího i moderního vzhledu, ale také nádherné módní, sluneční brýle, osazené bílými nebo černými perlami. Sami se můžete přesvědčit o tom, jaký klenot mezi brýlemi, představuje světově proslulá značka - Cartier.

Nechte se okouzlit a nahlédněta na výrobu - VIDEO luxusních brýlí Cartier.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card