Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Akce Varilux 1+1 v plném proudu !

Cena druhého páru značkových multifokálních čoček Varilux Vás opravdu dostane. Vyzvedněte si druhý pár skel zcela ZDARMA! POZOR - AKCE trvá jen do konce června 2019! Tak vyzkoušejte naší nerozlučnou letní dvojku.

Akce Varilux 1+1 v plném proudu !

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Lyžařské brýle

Široká nabídka lyžařských brýlí nejen od známých výrobců. Hlavní zastoupení lyžařských brýlí Oakley, Bolle a Dr. Zipe. Nahlédněte do našeho KATALOGU a vyzkoušejte lyžařské brýle s vlastní dioptrickou korekcí. Brýle také od 150,- Kč.

Lyžařské brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

25.6.2019

Novinky brýlí od značky VOGUE.

MK Optik pro Vás připravil výhodnou nabídku, která platí do vyprodání zásob našeho katalogu této značky. Přijďte si jednotlivé modely vyzkoušet. Kolekce brýlí Vogue zahrnuje provedení jak dioptrické tak i sluneční. Jedná se o modely z kolekce 2019.

Možnost vyzkoušení celé kolekce je na provozovně U Nových domů II. KATALOG VOGUE ZDE !

20.6.2019

Jedinečné brýle s vyměnitelným středem vhodné pro každou příležitost.

Face & Cie jsou  přizpůsobitelné francouzské brýle. Mají vyměnitelné klipy na očnice z nerezové titadur a pružnost tohoto materiálu usnadňuje snadnou vyměnitelnost prvku na obrubě. Brýle se změní během chvilky na Vámi požadovaný styl.

 Francouzská firma ZENKA přišla na trh s originálními nástavci na brýle. Nabízejí různé možnosti barev, tvarů klipů a jiných zajímavých designů.

Neváhejte a pořiďte si svůj originální kousek. K dostání na všech prodejnách MK Optik.

12.6.2019

Dioptrické brýle Carolina Abram pro dámy.

Představujeme Vám novou značku dioptrických brýlí Caroline Abram. Pařížská optička Caroline Abram začínala s designem šperků a brýlových doplňků v roce 1998, využívá netradičních materiálů jako pryskyřice, stříbro, dřevo, polodrahokamy. Kočičí tvary, pestré barvy a extrémní ženskost jako odraz Miami a šedesátých let, které jí tak ovlivnily. Její kolekce jsou určeny všem ženám, které se chtějí cítit krásné, smyslné nebo prostě samy sebou.

30.5.2019

Ke dni dětí jsme připravili 20% SLEVU na dioptrická skla.

Přáníčko k vám letí, blíží se den dětí! Přejem hodně radosti a jen ty hezké starosti. My slavíme s Vámi a moc rádi vás přivítáme v našich prodejnách.Jako dáreček máme pro naše malé zákazníky SLEVU 20% na dětská dioptrická skla Crizal Kids po celý tento pátek 31.5.!

AKCE TRVÁ JEN 31.5.2019

Těšíme se na Vaši návštěvu a využijte s Vašimi dětmi tuto zajímavou nabídku.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card