Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Plavecké dioptrické brýle

Chcete vidět ostře i pod vodou? V naší nabídce naleznete plavecké a potápěčské brýle. Vše je zhotovováno individuálně dle požadavků klienta. Zeptejte se na prodejnách MK Optik. Rádi Vám se vším poradíme!

Plavecké dioptrické brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

22.11.2022

Hledáte vhodný dárek na Vánoce? MK Optik nabízí dárkové poukazy s neomezenou platností!

Ještě nemáte všechny vánoční dárky? MK Optik Vám nabízí nejen brýle pod stromeček, ale i několik zajímavých tipů na dárky, které potěší nejen celou rodinu ale i přátele. Z našeho doplňkového sortimentu si můžete vybrat několik zajímavých zvětšovacích lup, veselá pouzdra a čistící prostředky na brýle.

Elegantní řetízky nejen jako funkční doplněk, universální sluneční klipy na brýle či přídavné světlo pro pohodlné čtení za tmy. Nahlédněte do našeho katalogu doplňků nebo rovnou můžete zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ, který můžete využít časově neomezeně a na jakékoli zboží na prodejnách MK Optik. Těšíme se na Vás!

Veselé Vánoce Vám přeje rodina MK Optik.

22.11.2022

Akceptujeme mnoho druhů zaměstnaneckých BENEFITŮ!

 Milí zákazníci, rozšířili jsme pro Vás druhy přijímaných plateb. Mimo jiných zaměstnaneckých benefitů a poukázek, nově akceptujeme Sodexo Flexi Pass Card. Dostáváte mnoho bodů či poukázek a nevíte kde a jak je utratit? U nás máte tuto skvělou možnost využít. Čerpejte své zaměstnanecké BENEFITY u MK Optik.Seznam akceptovaných plateb níže přijímáme na všech prodejnách kromě Dětské optiky - Světozor. Podívejte se na náš seznam akceptovaných benefitních plateb a platných poukázek v MK Optik:

 • Benefity.cz
 • Moje Benefity
 • Benefits plus
 • Gallery Beta
 • Poukázky Sodexo
 • Poukázky Accor Service
 • Poukázky Chéque Dejeuner
 • Cashbackworld - Cashback Card
 • VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD

13.10.2022

Rekonstrukce prodejny na Kubánském náměstí od 1.11.2022

Interiér prodejny Kubánské náměstí 5.Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně provozní doby na naší prodejně Kubánské náměstí 5.

Ve dnech od  1.11. do 4.11.2022 bude z důvodu rekonstrukce ZAVŘENO.

Můžete se na nás obrátit na ostatních prodejnách MK Optik. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

15.8.2022

Jean Francois Rey - brýle 2022 v trendu oválných a atypických tvarů.

J.F.Rey brýle a novinky ve světě Milí zákazníci, snažíme se Vám přinášet ty nejaktuálnější a nejzajímavější novinky ze světa oční optiky. Brýle jsou naším denním chlebem, a proto se snažíme držet krok se světovou módou a aktuálními trendy, které právě nabízí toto odvětví. Přinášíme Vám letošní hit ve znamení kulatých lenonek a jiných jedinečných oválných tvarů. Rok 2022 je plný novinek, které si okamžitě zamilujete.

Nahlédněte do našeho katalogu značky J.F.Rey nebo rovnou navštivte prodejny MK Optik a nechte se okouzlit novinkami od výrobců z celého světa. Kolekce brýlí návrháře Jeansa Francoise Reyho je prostě neodolatelná. Budeme rádi, když si brýle přijdete prohlédnout a vyzkoušet.

Nová kolekce na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card