Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Sluneční brýle se zrdcadlovým efektem. Barevně pestré odstíny brýlí a kombinace slunečních dioptrických skel s funkcí POLARIZACE. Chraňte své oči před UV zářením.

Stylové sluneční brýle - zrdcadlovky s polarizací

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Nechte si zkotrolovat Váš zrak od odborníků.

Rádi Vám změříme zrak a zkontrolujeme Vaše staré brýle. Objednejte se na měření zraku na jedné z našich prodejen. Těšíme se na Vás

Nechte si zkotrolovat Váš zrak od odborníků.

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Plavecké dioptrické brýle

Chcete vidět ostře i pod vodou? V naší nabídce naleznete plavecké a potápěčské brýle. Vše je zhotovováno individuálně dle požadavků klienta. Zeptejte se na prodejnách MK Optik. Rádi Vám se vším poradíme!

Plavecké dioptrické brýle

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

27.9.2021

27.9.2021 Jsou některé prodejny UZAVŘENY.

 Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně naší pracovní doby týkající se svátku.

27.9. budou naše některé prodejny MK Optik UZAVŘENY!

 • Na Pankráci 53
 • Pacovská 31
 • Thomayerova nemocnice- Pavilon A1

Budeme se na Vás těšit po svátcích. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožití svátků 

Opět se na Vás těšíme ve středu 29.9.2021.

15.9.2021

Ušlechtilost, smysl pro detail a eleganci vystihuje dioptrické brýle Lindberg.

Dioptrické brýle LINDBERG jsou unikátní ve své estetice a technické inovaci. Způsobem jiného smýšlení o brýlích dokážete ocenit naprosto odlišný design a vysoce kvalitní materiály jako jsou titan, zlato, platina, diamanty a jedinečná přírodní rohovina. Díky dokonalé řemeslné tvorbě jsou obroučky velmi pohodlné, lehké a zároveň pevné. Některé modely váží pouhých 1,9 gramů a tudíž se řadí k nejlehčím brýlím na trhu. Patentované technické inovace, spolu s pečlivě navrženými detaily udělaly revoluci v moderních brýlích - brýle nemají žádné šroubky, nýty, sváry a přesto jsou velmi ohebné a odolné.

Elegantní nová kolekce dioptrických brýlí LINDBERG Obroučky LINDBERG jsou k dispozici na prodejnách U Nových domů II a Kubánské náměstí 5. Nabízíme minimálně 25 modelů skladem - navštivte naše kamenné prodejny a nechte se přesvědčit o dokonalosti řemeslné práce LINDBERG. Galerii brýlí a další podrobnosti můžete najít v našem KATALOGU.

15.9.2021

Doplnění luxusních brýlí Tag Heuer.

Tag Heuer L- Type TH 0153 007 - 18k zlato! Milí zákazníci, rádi bychom Vám oznámili, že jsme opět doplnili sklad o nové modely jedinečné značky TAG Heuer. Rozšíření kolekce se týká jak dioptrických, tak i slunečních brýlí. Výrobce přináší nové a pestré barevné kombinace na již osvědčených modelech jako je dioptrický Reflex3 a sluneční model Racer. Vyzkoušejte komfort při nošení a sportovní eleganci, kterou brýle TAG Heuer nabízejí. Zastavte se u nás a vyberte si ten správný model.

Nahlédněte do našeho KATALOGU a informujte se na našich prodejnách MK Optik.


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card