Balení čoček ZDARMA!

Vyzkoušejte kontaktní čočky DAILIES® s naším zkušebním balením ZDARMA!

Balení čoček ZDARMA!

Dioptrické brýle

Široký výběr dioptrických brýlí. Najdete u nás brýle různých cenových kategorií a to i brýle plně hrazené pojišťovnami. Pestrý výběr dioptrických brýlí pro děti už od 1 roku věku. Nahlédněte do našeho katalogu a využijte náš odborný servis a služby.

Dioptrické brýle

Kontaktní čočky

Komplexní služby optiky - měření očí, aplikace kontaktních čoček a jejich kontroly. Vyzkoušejte naše odborné poradenství při výběru Vaší korekce. Široký výběr kontaktních čoček a roztoků. Vyzkoušejte náš simulátor.

Kontaktní čočky

Lupy a jiné optické pomůcky

Široká nabídka zvětšovacích pomůcek nejen pro slabozraké.

 • Hodinářské lupy
 • Lupy pro slabozraké
 • Stolní lupy s osvětlením
 • Lupy textilní a vyšívací
 • Kapesní a digitální lupy
Lupy a jiné optické pomůcky

Značkové luxusní brýle MK Optik

Podrobné informace najdete na stránce Aktuality.

14.10.2019

Kontaktní čočky a dárek k tomu!

Kontaktní čočky DAILIES TOTAL 1Milí zákazníci, opět jsme pro Vás připravili zajímavou nábídku. Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1 nyní s dárkem pro vás!

Kupte u nás 2 balení kontaktních čoček DAILIES TOTAL1 (30 ks), nebo 1 balení DAILIES TOTAL1 (90 ks) a získáte dárek ecoffee cup. Udělejte sobě, či svým blízkým radost a přijďze si pro dárek.

Více informací získáte na našich provozovnách.

7.10.2019

Změna provozní doby z důvodu rekonstrukce.

Interiér prodejny MK Optik Na Pankráci 53. Milí zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně naší provozní doby na jedné z našich provozoven. Prodejna MK Optik v ulici Na Pnkráci 53. bude procházet rekonstrukcí. Připravujeme pro Vás novou refrakční místnost kde se bude provádět měření očí a aplikace kontaktních čoček.

Z důvodu rekonstrukce nové vyšetřovny bude prodejna od 9.10.2019 do 11.10. UZAVŘENA.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

3.10.2019

Zvýšený kontrast jsou brýlové čočky Oakley PRIZM™

Brýlové čočky Oakley PRIZM™MK Optik Vám nabízí kolekci slunečních a dioptrických brýlí Oakley. Sluneční brýle Oakley se vyznačují unikátní technologií skel, které mají naprosto skvělé optické vlastnosti v zobrazování. Technologie skel PRIZM™ nemá na trhu konkurenci.

Brýlové čočky Oakley PRIZM™ je technologie navrhovaná pro zvýšení kontrastu za různých světelných podmínek.

Přijďte si vyzkoušet barevné tóny skel k nám na optiku nebo nahlédněte do našeho KATALOGU OAKLEY. Největší výběr brýlí oakley na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

24.9.2019

Nová značka brýlí u MK Optik. Brýle PERSOL najdete u nás skladem!

Kolekce slunečních a dioptrických brýlí PERSOL. Brýle Persol jsou od roku 1917 vlajkovou lodí italské módy a designu. Původní zaměření na sluneční brýle se postupně rozšířilo i na dioptrické obruby. Dnes značka Persol nabízí celou škálu tvarově dokonalých módních brýlových obrub. Velké oblibě se těší zejména u známých filmových hvězd a umělců z nejrůznějších oborů. Z těch nejznámějších jsou to například Julia Roberts, George Cloony, Jack Nicholson, Lucy Liu,... a mnoho dalších, pro které se brýle této značky staly oblíbeným doplňkem.

KATALOG BRÝLÍ PERSOL


Slevový kupón

Vytisknete si tento kupón a po jeho předložení získáte ve všech našich provozovnách slevu 5%. Studentské slevy Roxy Quiksilver

Studentské slevy

Při předložení studentské karty ISIC poskytujeme automaticky 10% slevu na zakoupení jakéhokoli zboží z našeho sortimentu! Přijďte se podívat na vybrané kolekce např. značek Quiksilver a Roxy. Slevu lze uplatnit ve všech provozovnách MK Optik.

Věrnostní program

MK Optik pro Vás připravil zákaznický věrnostní program, který nabízí více výhod, než jen kvalitní servis a poradenství ohledně výběru brýlí a kontaktních čoček. Zaregistrujte se a získejte zajímavé slevy, dárky a peníze z nákupů zpět! Více informací o naší MK Optik zákaznické slevové kartě najdete ZDE!

Dárkové poukázkydárkové poukázky

Ve všech našich provozovnách si můžete zakoupit časově neomezené dárkové poukázky v hodnotách 500,- Kč, 1000,- Kč, 2000,- Kč a 5000,- Kč jako vhodný dárek pro všechny příležitosti. Poukázky lze využít na jakékoliv zboží.

 Platby

Kromě běžných hotovostních plateb akceptujeme také následující poukázky a platební karty:

 • Poukázky Chéque Dejeuner - Cadhoc, Unišek, Unišek +.
 • Benefits plus - program zaměstnaneckých výhod
 • Poukázky Sodexo a Sodexo FlexiPass Card - Multipass, Flexipass
 • Platební karty - VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD
 • Gallery Beta - systém benefitů a výhod
 • Moje Benefity - systém benefitů mojebenefity.cz
 • Benefity.cz - systém zaměstnaneckých benefitů
 • Lyoness - Cashback Card
 • Poukázky Accor Services - Ticket Multi, Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits

POKUD JE PLATBA PROVEDENA PŘES VÝŠE UVEDENÝ BENEFITNÍ SYSTÉM NEBO POUKÁZKAMI - NELZE UPLATNIT JAKÉKOLI DALŠÍ SLEVY

visa master card