Roztoky na kontaktní čočky

Přejít na katalog zboží

 Roztoky slouží k péči o kontaktní čočky s intervalem výměny delší než jeden den. Vhodný roztok zbavuje kontaktní čočky usazenin, dezinfikuje, zvlhčuje a umožňuje jejich bezpečné uchování. Současně s roztokem potřebujete také pouzdro, do kterého bezpečně uchováte kontaktní čočky.

Víceúčelový roztok na silikon-hydrogrelové kontaktní čočky - Synergi 360ml.!! NYNÍ VÝHODNÉ BALENÍ !! 360ml+60ml za 390,- Kč

Víceúčelový roztoky bez konzervačních látek - Synergi 360ml je vyvinutý speciálně pro použití se silikon-hydrogelovými kontaktními čočkami. Neobsahuje konzervační látky a nedráždí oči. Díky lubrikační složce Oxipol se kontaktní čočky po nasazení bez problémů usadí na oku a jejich nošení je pohodlné po celý den. Antibakteriální pouzdro je součástí balení.

Roztok na kontaktní čočky je nezbytnost, pokud nepoužíváte čočky jednodenní. Tyto roztoky doporučujeme vybírat dle délky nošení kontaktních čoček, tedy čím delší trvanlivost, tím kvalitnější roztok na čočky. Kvalitní roztok garantuje dokonalou dezinfekci kontaktní čočky, odstranění usazenin, udržení vlhkosti a tedy i dokonalého komfortu při nošení kontaktních čoček.

Nabídka roztoků

V naší nabídce najdete víceúčelové roztoky na kontaktní čočky, takzvané all-in-one, které splní vše pro tu nejlepší péči o čočky. Pro kompletní informace o naší nabídce roztoků nahlédněte do našeho KATALOGU.

Nabídka roztoků na kontaktní čočky

Pouzdra na kontaktní čočky slouží k uchování čoček po dobu, kdy jsou mimo oči. Při zacházení s pouzdry je potřeba dbát obdobných hygienických zásad, jako při manipulaci s kontaktními čočkami. Odlišení pouzdra pro levé a pravé oko je velmi důležité, aby nedošlo k záměně kontaktních čoček. Pouzdro je nutné pravidelně vyměňovat.

Naše oči čelí denně mnoha vnějším vlivům, které je mohou zatěžovat, což může vést k podráždění očí. To se může projevovat jako svědění či pálení očí. Objevit se může i zarudnutí očí. Vhodná péče o oči je v těchto případech opravdu potřebná.

Zvlhčující oční kapky

Úlevu od těžkostí Vám přinesou kapky nebo roztoky určené právě pro tyto případy. Zvlhčující oční kapky dodají Vašim očím potřebnou vlhkost a zbaví Vás pocitu podráždění a suchých očí. Kapky a roztoky určené pro nositele kontaktních čoček, kteří by se měli péči o oči ještě více věnovat. Oční kapky pro nositele kontaktních čoček.

Kapky REFRESH nahrazují vlastní slzy a poskytují oku umělý ochranný film, a tím chrání Vaše oči proti škodlivým okolním vlivům jako jsou smog, horko, vítr, klimatizované prostory, práce před monitorem. Kapky Refresh brání osychání povrchu oka a pomáhají odplavovat prachové částice. Refresh neobsahují konzervační látky, jejich použití je tedy velmi šetrné.

OPTIVE jsou unikátní oční kapky s dvojím účinkem a dlouhotrvajícím komfortem. Lubrikují a zvlhčuji oční povrch.Pomáhájí od pocitu sucha, podráždění a únavy očí v klimatizovaných místnostech, při práci s počítačem.

Přípravek SYSTANE ULTRA  zvlhčují povrch vašich očí pro urychlené uklidnění a dlouhodobou úlevu od pocitů suchosti, podráždění, pálení, píchání, pocitu prachu či cizího tělíska v oku, vyvolaných nepříznivými faktory prostředí.

AQUIFY oční kapky patří mezi jedny z nejlepších lubrikantů na trhu. Velmi dobře nahrazují přirozené slzy a zlepšují pohodlí při nošení kontaktních čoček. Originální složkou je hyaluronát sodný, který má unikátní efekt.


Katalog

Opti-Free Pure Moist 300 ml

podrobnosti »

Aosept Plus 360ml

podrobnosti »

Renu MultiPlus 360 ml

podrobnosti »

Complete RevitaLens 360 ml

podrobnosti »

SoloCare Aqua 360 ml

podrobnosti »

Biotrue 300ml

podrobnosti »

Options Multi 360 ml

podrobnosti »

AQuify 10 ml

podrobnosti »

Optive 10 ml

podrobnosti »

Systane Ultra 10 ml

podrobnosti »

Aplikátor na kontaktní čočky

podrobnosti »

Kleštičky na kontaktní čočky

podrobnosti »

<12> Záznamů na stránku