Roztoky na kontaktní čočky

Přejít na katalog zboží

 Roztoky slouží k péči o kontaktní čočky s intervalem výměny delší než jeden den. Vhodný roztok zbavuje kontaktní čočky usazenin, dezinfikuje, zvlhčuje a umožňuje jejich bezpečné uchování. Současně s roztokem potřebujete také pouzdro, do kterého bezpečně uchováte kontaktní čočky.

Roztok na kontaktní čočky je nezbytnost, pokud nepoužíváte čočky jednodenní. Tyto roztoky doporučujeme vybírat dle délky nošení kontaktních čoček, tedy čím delší trvanlivost, tím kvalitnější roztok na čočky. Kvalitní roztok garantuje dokonalou dezinfekci kontaktní čočky, odstranění usazenin, udržení vlhkosti a tedy i dokonalého komfortu při nošení kontaktních čoček.

Nabídka roztoků

V naší nabídce najdete víceúčelové roztoky na kontaktní čočky, takzvané all-in-one, které splní vše pro tu nejlepší péči o čočky. Pro kompletní informace o naší nabídce roztoků nahlédněte do našeho KATALOGU.

Nabídka roztoků na kontaktní čočky

Pouzdra na kontaktní čočky slouží k uchování čoček po dobu, kdy jsou mimo oči. Při zacházení s pouzdry je potřeba dbát obdobných hygienických zásad, jako při manipulaci s kontaktními čočkami. Odlišení pouzdra pro levé a pravé oko je velmi důležité, aby nedošlo k záměně kontaktních čoček. Pouzdro je nutné pravidelně vyměňovat.Veselá pouzdra na kontaktní čočky

Naše oči čelí denně mnoha vnějším vlivům, které je mohou zatěžovat, což může vést k podráždění očí. To se může projevovat jako svědění či pálení očí. Objevit se může i zarudnutí očí. Vhodná péče o oči je v těchto případech opravdu potřebná.

  Zvlhčující oční kapky

 Úlevu od těžkostí Vám přinesou kapky nebo roztoky určené právě pro tyto případy. Zvlhčující oční kapky dodají Vašim očím potřebnou vlhkost a zbaví Vás pocitu podráždění a suchých očí. Kapky a roztoky určené pro nositele kontaktních čoček, kteří by se měli péči o oči ještě více věnovat. Oční kapky pro nositele kontaktních čoček.

 Kapičky SYSTANE ULTRA  zvlhčují povrch Vašich očí pro zmírnění příznaků syndromu suchého oka. Je vhodný pro urychlené uklidnění a dlouhodobou úlevu od pocitů suchosti, podráždění, pálení, píchání, pocitu prachu či cizího tělíska v oku, vyvolaných nepříznivými faktory prostředí. Jsou vhodné pro uživatele kontaktních čoček, při práci s PC.

 Zvlhčující oční kapky SYSTANE HYDRATION  zvlhčují povrch Vašich očí. Přípravek obsahuje HP-Guar a kyselinu hyaluronovou pro zmírnění středně těžkých příznaků syndromu suchého oka. Poskytuje suchým, unaveným, bolestivým a podrážděným očím dokonalejší zvlhčení pro déletrvající úlevu než Zvlhčující oční kapkysamostatná kyselina hyaluronová. Vyšší komfort při nižší četnosti kapání. Vhodné i pro použití s kontaktními čočkami.

 Oční kapky SYSTANE BALANCE  zvlhčují povrch Vašich očí  se systémem LipiTech pro středně až velmi závažný syndrom suchého oka. Jsou vhodné pro pacienty s dysfunkcí Meibomových žláz.

Kapky REFRESH nahrazují vlastní slzy a poskytují oku umělý ochranný film, a tím chrání Vaše oči proti škodlivým okolním vlivům jako jsou smog, horko, vítr, klimatizované prostory, práce před monitorem. Kapky Refresh brání osychání povrchu oka a pomáhají odplavovat prachové částice. Refresh neobsahují konzervační látky, jejich použití je tedy velmi šetrné.

HYAL-DROP Multi jsou zvlhčující kapky, které obsahují kyselinu hyaluronovou, která je i součástí tkáně lidského těla a má za úkol zajistit vázaní molekul vody. Díky patentovanému pumpičkovému mechanizmu balení lze po otevření používat až 12 týdnů. Po tuto dobu dosáhnete zvýšení komfortu při nošení kontaktních čoček. Jedná se o kvalitní oční kapky bez konzervačních látek s vysokým obsahem lubrikační látky hyaluronátu sodného a díky tomu Vám kapky přináší dlouhotrvající pocit úlevy a zabrání nepříznivým okolním vlivům.


Katalog

Opti-Free Pure Moist 300 ml

podrobnosti »

Aosept Plus 360ml

podrobnosti »

Renu MultiPlus 360 ml

podrobnosti »

Complete RevitaLens 360 ml

podrobnosti »

SoloCare Aqua 360 ml

podrobnosti »

Biotrue 360ml

podrobnosti »

Hyal-Drop® Multi 10 ml.

podrobnosti »

Systane Ultra 10 ml

podrobnosti »

Aplikátor na kontaktní čočky

podrobnosti »

Kleštičky na kontaktní čočky

podrobnosti »

Pinzeta na kontaktní čočky

podrobnosti »

Aosept Plus Hydraglyde 360ml

podrobnosti »

<123> Záznamů na stránku