Polarizační klipy

Přejít na katalog zboží

Polarizační klipy

Jak se chránit před ostrým sluníčkem a oslněním? Použitím univerzálního polarizačního clipu, který se jednoduše pomocí svorky přichytne na Vaší dioptrickou obroučku, docílíte požadovaného komfortu. Hlavní výhodou této varianty je rychlá manipulace tj. nasazení a odebrání z Vašeho rámečku, čímž docílíte okamžité přizpůsobení na denní světelné podmínky. Polarizační clip má veliký ohlas i u řidičů a rybářů. Snadná manipulace clipu umožní rychlé odklopení například při náhlém vjetí do tunelu autem.

 Polarizační Cinema 3D clip na dioptrické brýle

Rádi chodíte do kina na 3D filmy a také Vám nevyhovují cinema 3D brýle? Standardní polarizační 3D brýle přes Vaše dioptrické brýle jsou těžké a často jsou velmi nepohodlné. tlačí, nejsou ve správné velikosti atd. Tyto nepřijemnosti mohou zkazit celý filmový zážitek, a proto pro Vás máme universální řešení. Elegantní, jednoduché a zároveň pohodlné 3D clipy. V našem sortimentu nabízíme polarizační cinema 3D clip, který splní jednak Vaše očekávání z filmového zážitku a zároveň uvidíte 3D obraz opravdu pohodlně bez potíží. Díky lehkým a cenově dostupným polarizačním 3D clipům se můžete zcela ponořit do úžasného světa 3D zábavy jak v pohodlí Vašeho domova, tak i v kině. Takovou zábavu si přece nesmí nikdo nechat ujít! Vyzkoušejte nasunovací polarizační 3D clip u MK Optik.

Sluneční brýle přes brýle

Další možností jak chránit svůj zrak před ostrým sluníčkem a při tom si nechat nasazené svoje vlastní dioptrické brýle, je varianta slunečních brýlí, které nasadíte přes Vaše již nasazené. Tyto sluneční POLARIZAČNÍ brýle přes brýle nabízíme v několika velikostech a v různém barevném provedení.

Sluneční brýle Polaroid - brýle přes brýle Sluneční brýle Polaroid - brýle přes brýle

V případě zájmu o bližší informace ohledně dostupnosti polarizačních clipů a slunečních brýlí přes brýle v možných velikostech a barevném provedení, neváhejte kontaktovat jednu z našich prodejen MK Optik.


Katalog

Nasunovací polarizační klip

podrobnosti »

Vyklápěcí polarizační klip na brýle

podrobnosti »

Nasunovací polarizační klip - 3D Cinema for TV

podrobnosti »

Světlo na brýle - Nachteule 4116

podrobnosti »

   

<1> Záznamů na stránku