Meteorologické stanice

Přejít na katalog zboží

Teploměry

MK Optik nabízí několik druhů venkovních i vnitřních teploměrů, které Vám pomohou rychle a účinně změřit teplotu daného prostředí. Náš sortiment zahrnuje i digitální meteostanice, které vyhodnocují každodení stav prostředí. Jsou zde obsazeny digitální teploměry, kapalinové teploměry pro měření prostorové teploty. Kvalitní měřící přístroj na změření teploty je vhodný nejen jako dárek ale i jako praktická věc domů či na chatu. Neváhejte a nahlédntě do našeho katalogu teploměrů a meteorologických stanic.

Meteorologické stanice

Meteorologické stanice jsou zpravidla složeny z teploměru, anemometru, srážkoměru a eventuálně dalších komponent potřebných pro meteorologická měření. Výhodou dnešních moderních meteorologických stanic je možnost ukládání naměřených meteorologických dat a jejich přenos na počítač pro archivaci, která je nezbytná při dlouhodobém sledování vývoje počasí a meteorologické předpovědi.

Meteorologické stanice

Navštivte naše prodejny MK Optik a zeptejte se možnosti měřících přístrojů teploty, nebo rovnou nahlédněte do našeho katalogu teploměrů a meteorologických stanic.


Katalog

Teploměr okenní TFA 14.6015

podrobnosti »

Teploměr do sauny TFA 40.1000

podrobnosti »

Teploměr hliníkový TFA 12.2029

podrobnosti »

Teploměr digitální TFA 30.1009

podrobnosti »

Teploměr pokojový-nástěnný TFA 12.1004

podrobnosti »

Teploměr pokojový nástěnný TFA 12.1017

podrobnosti »

Teploměr vnitřní-nástěnný TFA 12.3017

podrobnosti »

Teploměr pokojový nástěnný TFA 12.1028.01

podrobnosti »

Termometr Easy Go TFA 30.3032.01.IT

podrobnosti »

<1> Záznamů na stránku