Dětské okluzory

Přejít na katalog zboží

Provozovna MK Optik nabízí dětské okluzory sloužící k terapii a léčbě tupozrakosti. V nabídce máme jak nalepovací, tak i plstěné okluzory. Přijdete-li s předpisem od lékaře, očního speciality, ortoptisty, máme k dispozici i okluzory za stejnou peněžní hodnotu, jakou má předpis. Nahlédněte do naší nabídky dětských okluzorů. V případě zájmu žádejte dětské okluzory na všech prodejnách MK Optik.

! OPRAVDU ŽÁDNÉ DOPLATKY -  OKLUZORY NA PŘEDPIS OD LÉKAŘE !

dětské okluzory

Nalepovací okluzory

Náplasťový okluzor Pro-ophta Junior je světlotěsný a prodyšný, jádro je vyrobeno z hebké, tenké a netkané textilie ze 100% bavlny. Okraje tvoří porézní lepidlo ze syntetického kaučuku. Okluzory Pro-ophta Junior mají anatomický tvar, lze je nosit na pravém i levém oku. Jsou vyráběny v tělové barvě bez obrázku s možností nalepení barevného obrázku v podobě nálepek přiložených v balení. Krabička balení obsahuje 100 ks náplasťového okluzoru. Okluzor je možné nosit i pod brýlemi. V nabídce máme náplasťový okluzor Pro-ophta Junior Mini (6,5 x 5,4 cm) určen pro kojence od 8 měsíců a malé děti a Pro-optha Junior Maxi (7,0 x 5,9 cm) určena pro větší děti až do 11 let.

Dále nabízíme ortoptickou oční náplast 3M™Opticlude ™ Maxi (5,7 x 8,0 cm, 100 ks a 30ks) a 3M™Opticlude ™ Mini (100ks a 30ks) z prodyšné a přizpůsobivé nosné vrstvy s hypoalergenním lepidlem. Náplast je prodyšná a přizpůsobuje se tvaru těla, čímž umožňuje kůži normálně dýchat. Okluzor nevyžaduje žádné další tvarování, překládání nebo stříhání. Oční náplast je v tělové barvě s možností potisku obrázku.

Velmi oblíbená je ortoptická oční náplast ORTOPAD ™ Boys & Girls maxi (5,7 x 8,0 cm, 30 ks) díky veselému designu. Jsou tvořené měkkou a prodyšnou vrstvou s hypoalergenním lepidlem. Oční náplast je potisknuta barevným obrázkem či dětskými motivy vhodné jak pro kluky, tak i holky. 

Plstěné okluzory

Pro nositele brýlí nabízíme i plstěný okluzor, který se provlékne skrz stranici brýle a navlékne mezi zadní a přední plochu dioptrického skla. Okluzory jsou dostupné v různých barvách a některé mají z přední strany vyšívaný obrázek. Vnitřní strana plstěného okluzoru je opatřena antialergenní vrstvou zabraňující třepení a zvětšování otvoru.

Přísavkové okluzory

V sortimentu naleznete také přísavkový okluzor. Okluzor je pružný a přizpůsobivý. Je třeba přistřihnout tvar, aby dobře seděl a přilnul tak na brýle. Přísavkový okluzor má stejný tvar na pravé i levé oko, při střídání očí je nutné mít okluzory dva.

Elektronické okluzory Amblyz™ - brýle pro děti

Milí rodiče, představujeme Vám novinku v léčbě dětské amblyopie. Tupozrakost je třeba odhalit a léčit včas, a proto přinášíme elektronické brýle, které pomocí tekutých krystalů léčí tuto oční vadu. Eletronický oční okluzor- brýle Amblyz™ představují zcela nový přístup k okluzi (zakrývání) oka. Brýle jsou pohodlné a vhodné pro děti ve věku 3–7 let. Amblyz™ nabízí praktické a estetické zakrytí očí - okluzi oka bez nutnosti užívat občas nepříjemné náplasťové okluzory.

Kromě toho pacienti s okluzí oka obvykle potřebují i dioptrické brýle. Brýle Amblyz™ mohou sloužit jako okluzor očí a současně jako dioptrické brýle pomocí integrovaného dioptrického adaptéru. Brýle jsou navrženy s ohledem na děti a mají univerzální design vhodný pro chlapce i dívky. Rámeček je vyroben z lehkých a trvanlivých plastů vysoké kvality. Přijďte se poradit a zároveň vyzkoušet jiný druh léčby dětské tupozrakosti.

Brýle Amblyz™ čekají na vaše vyzkoušení a objednání.


Katalog

Opticlude Mini 30ks

podrobnosti »

Opticlude Maxi 30ks

podrobnosti »

Pro-ophta Junior Mini

podrobnosti »

Pro-ophta Junior Maxi

podrobnosti »

Ortopad for Boys J,M,L

podrobnosti »

Plstěný okluzor UNI

podrobnosti »

Ortopad for Girls J,M,L

podrobnosti »

Přísavkový okluzor

podrobnosti »

Opticlude Mini 100ks

podrobnosti »

Opticlude Maxi 100ks

podrobnosti »

Plstěný okluzor - s obrázkem

podrobnosti »

Plstěný okluzor - s obrázkem

podrobnosti »

<1> Záznamů na stránku