Dětské sluneční brýle

Důležitá ochrana očí před nepříjemnými slunečními paprsky oceníte nejenom Vy, ale hlavně Vaše děti. Sortiment slunečních brýlí pro děti je rozmanitý. Nabízíme i značkové dětské brýle od 1 roku věku, jak sluneční, tak i dioptrické. Nabízíme dětské sluneční brýle včetně sportovních s možností vložení své vlastní dioptrické korekce. Brýle zhotovujeme vždy dle přání klienta specifikované podle individuálních představ a potřeb. Další specifikací je dle dioptrických parametrů a hlavně dle druhu aktivit  – lyžařské, cyklistické, potápěčské a mnoho dalších.

U MK Optik si můžete vybrat dětské sportovní sluneční brýle v pestrých barvách a to v různém provedení. Hlavní výhodou je možnost vložení vlastní dioptrické korekce nebo zabroušení nově změřených dioptrických hodnot přímo od lékaře.

Jeden z předních výrobců dětských slunečních obrub, kterého nabízíme, je zastoupení firmou Polaroid s nádhernými kolekcemi Disney a Hello Kitty. Sluneční brýle Polaroid mají 100% UV filtr na obou stranách sluneční čočky. Polarizační filtr pohlcuje 100 % škodlivého UV záření. Polarizační filtr funguje jako eliminátor odlesků způsobující nepřijemné oslnění.

Originální brýle Polaroid jsou opatřeny certifikátem o splnění všech příslušných evropských norem. Sluneční brýle značky Polaroid dodáváme včetně originálního pouzdra a mikrovlákna pro jednoduché čištění.

Na prodejnách MK Optik naleznete více výrobců, které zahrnují ve svých kolekcích právě sluneční dětské brýle.

Nahlédněte do našeho katalogu vybraných značek (viz. níže) nebo se rovnou přijďte podívat na ucelený sortiment dětských slunečních brýlí na prodejny MK Optik.