Cyklistické brýle

 Užívat si venku krásného počasí za bezpečné jízdy na kole umožní sportovní sluneční brýle vhodné na cyklistiku. Sportovní brýle chrání oči před prachem, drobným hmyzem nepřijemnými nečistotami a kamínky odletující z pneumatik. MK Optik Vám nabízí širokou škálu krásných, ale hlavně funkčních dámských i pánských slunečních sportovních brýlí nejen na cyklistiku ale i na všechny jiné sportovní aktivity. Inspirujte se naší nabídkou (viz. níže), do které jsme pro Vás připravili plno zajímavých modelů od světoznámých značek. V naší nabídce máme cyklistické brýle v různém provedení a to i v dioptrickém.

 

Vybírat si můžete jak v barvě rámu, tak i v typu a funkci skel. Připravte se na léto a s ním spjaté sportovní aktivity! Nahlédněte do našeho katalogu vybraných značek a dopřejte si ty pravé brýle.

 

Technické parametry

  • rám vyroben z pružného a bezpečného materiálu
  • přilnavost k obličeji, maximální ochrana a komfort
  • universální stahovací pásek okolo hlavy- nastavitelný
  • dioptrické čočky tvrzené z netříštivého materiálu
  • možnost minusové i plusové korekce
  • rám odolný vůči agresivnímu potu
  • dioptrické sluneční čočky
  • dioptrický adaptér

Dioptrické sportovní brýle

Nabízíme sportovní dioptrické brýle pro všechny aktivní klienty bez ohledu na věk a dioptrickou korekci (viz. níže). Cyklistické brýle se liší svou barvou, dioptrickým provedením a odlišnou velikostí. Na tvář nositele musí sportovní brýle pohodlně padnout a pevně sedět. Jako doplňkový sortiment ke sportovním brýlím nabízíme spreje a roztoky proti zamlžování.

Informace o dioptrické korekci

Vidět ostře na různé vzdálenosti právě při jízdě na kole je nejen v rámci bezpečnosti nesmírně důležité! MK Optik Vám představuje dvě varianty korekce zraku, které umožňují bezpečné prožívání Vaší sportovní aktivity včetně ostrého vidění.

  • První varianta je individuální dioptrická korekce ve formě klip adaptéru vloženého přímo do vnitřku brýle. Dioptrický adaptér se vyrábí v nekolika velikostech, které se odvíjejí od daného typu rámu. Hlavními zástupci cyklistických dioptrických brýlí s adaptérem jsou výrobci: Adidas, Bolle, Bliz, Rudy Project, Nike a Polaroid
  • Jako druhá možnost korekce Vašeho zraku při jízdě na kole nebo při jiných sportovních aktivitách, je vložit individuální dioptrické sluneční čočky do vybrané a vyhovující sportovní brýle. Poskytujeme originální dioptrická skla od těchto výrobců: Bolle, Rudy Project a Oakley!

Sportovní dioptrické brýle Bolle - 6th Sense

"Všem klientům doporučujeme aby si dioptrické sportovní brýle přišli vyzkoušet osobně na prodejny MK Optik, nejen kvůli zjištění individuálních parametrů a potřeb ale i pro zajištění maximálního komfortu vidění při dané aktivitě."

Nahlédněte do našeho katalogu

Adidas Bliz Oakley Rudy Project