Aktuality

25.4.2018

Od teď už žádné kompromisy! Nezničitelné brýle Gloryfy jsou tady.

Představujeme Vám nerozbitné a unikátní brýle se špičkovými optickými vlastnostmi. Sluneční brýle GLORYFY snesou opravdu tvrdé zacházení! Můžete na ně šlápnout či sednout, můžete je ohýbat a nic se jim nestane! Díky velmi pružnému materiálu představují dokonalou ochranu pro vaše oči v běžném životě i při sportu. Ochrana a pohodlí ve spojení s úžasným designem Vás určitě odliší. Brýle Gloryfy jsou oblíbené i mezi motorkáři, perfektně sednou i pod helmu.

Konečně přisly na trh první nerozbitné sluneční brýle - GLORYFY Unbreakable - VIDEO.

25.4.2018

Nové brýle Joshi z dílny Caroline Abram v Paříži!

Drazí zákazníci, je nám ctí představit Vám novou kolekci dioptrických brýlí původem z Německa. Jedná se o značku Joshi Eyewear,  vyznačující se důmyslným propojením designu, který následuje nejnovější trendy a kvality za přijatelnou cenu.

Kolekce je zaměřena na všechny cílové skupiny a každý si přijde na své. Brýle Joshi Eyewear jsou vhodným adeptem pokud je pro vás důležité poměr cena a kvalita.
Stále se ptáte proč právě Joshi? Jsou to brýle nezaměnitelné, elegatní linie, provedené v poutavých, krásných barvách s okouzlujícími detaily.

Na weobových stránkách jsme Vás ve zkratce seznámili s našimi nejžhavějšími trendy a zde bychom chtěli některé vyzdvihnout. Těžko vybírat! Naším cílem je Vám zde představovat stále něco nového a nevšedního, čímž brýle z dílny Caroline Abram bezpochyby jsou. Následují znovu objevený modní trend kulatých očnic a zejména u žen velmi oblíbeného tvaru „kočičích očí“, ale zároveň jim nechybí prvky šmrncu a elegance. Nestárnoucí červená barva a jemnost nenápadných  stranic je to, co dělá tyto brýle brýlemi, které si zamilujete. Zajímají Vás další modely nejen od světoznámé pařížské návrhářky? Neváhejte a navštivte naši optiku U Nových domů II.

25.4.2018

Naše nabídka stále roste! Nové brýle Booth & Bruce!

Aby toho nebylo málo a naše nabídka Vám nezevšednila, přichystali jsme si pro Vás další novinku, tentokrát z Anglie. Snažíme se pro naše zákazníky vybírat jen to nejlepší a to můžeme říci i o značce brýlí Booth & Bruce.

Kombinace městského elegantního i odvážného designu posouvá své hranice zase o krok napřed. Tato značka přináší novodobé styly, ale zároveň i nestárnoucí klasiky, které bezpochyby zanechají dojem. Dioptrické brýle B&B se stávají světově uznávány. Značku B&B si oblíbí téměř každý.

Kolekce na vás čeká na prodejně U Nových domů II.

23.4.2018

Jaro přišlo a s ním i nové sluneční brýle Polaroid a Point!

S přicházejícím jarem a s tím spojenými prvními slunečními paprsky jsem si pro vás připravili široký výběr slunečních brýlí. Sluneční Brýle Polaroid a Point splňují vysoké uživatelské nároky ve všech ohledech. Mají perfektní cenu a poskytují stoprocentní ochranu pro vaše oči.V naší nabídce tedy nechybí brýle polarizační a v některých případech jsou obohaceny i polarizačním gradientem. Další atraktivní novinkou jsou zrcadové úpravy, které jsou rozhodně in a dodávají rámečku sportovní vzhled. Nedílnou součástí je stoprocentní UV filtr.  Nabízíme jak brýle dětské, tak dámské či pánské. Zkrátka u nás si vybere celá rodina.

Polarizační brýle POLROID a POINT zamezí oslnění!

Navštivte naše prodejny MK Optik a pořiďte si sluneční brýle na léto!

18.4.2018

Dopřejte pohodlí Vašim očím a získej dárek!

Kup si kontaktní čočky a získej reproduktor na cesty. Chcete si udělat radost, nebo svým blízkým, oslovte všechny své známé, kteří nosí kontaktní čočky a získejte užitečný dárek vhodný pro každého. Výhodná nabídka při zakoupení kontaktních čoček je právě pro Vás! Jak získat dárek?

Přenosný bluetooth reproduktor potěší každého, kdo rád poslouchá hudbu. Udělejte si radost sobě i ostatním a objednávejte kontaktní čočky AIR OPTIX® plus HydraGlyde®, které Vám zaručí pohodlné a ostré vidění po celý den.

Kontaktní čočky můžete objednávat e-mailem, telefonicky či on-line v objednávkovém formuláři.

Starší aktuality

5.3.2018

Dioptrické brýle GUESS a GANT za super cenu od 2.500,- Kč!

27.2.2018

Woodys by Barcelona - nová kolekce dřevěných brýlí!

20.2.2018

Kup kontaktní čočky a získáš objektiv na smartphone jako dárek!

14.2.2018

Japonský titan, italský talent a laserem vyřezávané jsou nové brýle Blackfin!

7.2.2018

Doplnění nových brýlí Etnia Barcelona. Pestré barvy brýlí s nádechem Španělska u MK Optik!

30.1.2018

Nová kolekce lyžařských brýlí RedBull!

26.12.2017

Nosí vaše děti dioptrické brýle a vyrážíte na hory? Nová kolekce lyžařských brýlí Vás dostane!

12.12.2017

Akceptujeme mnoho druhů plateb včetně různých benefitů!


Novinky v katalogu

Horsefeathers®
3740 c3 - 3740 c3

provedení: uni
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Feb31st
Steve - Steve 000105

provedení: uni
užití: dioptrické
materiál: 100% dřevo/titan
 
podrobnosti »

Feb31st
Brian - Brian 13168

provedení: uni
užití: dioptrické
materiál: 100% dřevo/titan
 
podrobnosti »

Point
490106 c1 - 490106 c1

provedení: dětské
užití: sluneční
materiál: plast
 
podrobnosti »

Point
497011 c2 - 497011 c2

provedení: pánské
užití: sluneční
materiál: kov
 
podrobnosti »

Point
490116 c6 - 490116 c6

provedení: pánské
užití: sluneční
materiál: kov
 
podrobnosti »