Aktuality

20.2.2018

Dřevěné brýle Feb 31st v novém kabáťě !

FEB31st navíc nabízí možnost, nechat si na jednu či obě stranice brýlí vyrýt libovolný obrázek, symbol nebo vlastnoruční podpis. Brýle FEB31st jsou šité opravdu na míru! Unikátní dřevěné brýle dávají nositeli volnost vlastní kreativitě v sestavení opravdu osobité kombinace. Přijďte si vyzkoušet brýle FEB31st na prodejnu U Nových domů II. nebo nahlédněte do našeho katalogu.

Náhled barevných kombinací brýlí FEB31st ZDE.

20.2.2018

Vidět jasně a ostře povrch za každých podmínek? Lyžařské brýle OAKLEY Prizm™.

Snowboardové brýle Oakley Prizm Vidět jasně, reagovat rychleji a jezdit s jistotou! Prizm™ optika byla vyvinuta bioinženýry, aby vám pomohla podávat ty nejlepší výkony v mnohem širším rozsahu světelných podmínek. Díky tomu nemusíte výměňovat skla v brýlích při výrazných změnách počasí.

Jak fungujou skla Prizm™?

Lidské oko je velmi citlivé na detaily v určitých barvách. Tyto detaily se však na sněhu při určitém světle stávají nekontrastní a tím i velmi špatně viditelné. Skla Prizm™ však rozdělují světlo na jednotlivé barvy spektra. Prizm™ následně zesiluje tu část barevného spektra, která je nezbytná pro ostré a detailní vidění. Oakley nabizí v technologie Prizm™ tři typy skel, které funkčně pokryjí všechny světelné podmínky. Maximálního komfortu dosáhnete také díky Anti-fog úpravě zabraňující zamlžování. Vyzkoušejte ostré vidění s lyžařskými brýlemi Oakley Prizm™.

20.2.2018

Lehké, pružné a elegantní je nová řada jedinečných brýlí TITANflex®. Až 100ks modelů skladem!

Dioptrické brýle Eschenbach TITANflex®  jsou konstruovány pro opravdu náročné zákazníky.  Jejich nadčasový design a zároveň  elegantní  vzhled není zdaleka vše, co nám celá kolekce brýlí Eschenbach TITANflex®  nabízí.  Nová kolekce dioptrických brýlí TITANflex® přináší zcela novou dimenzi pro nositele korekčních obrub.  Díky dokonale pružnému materiálu, který byl původně určen pro vesmírný program NASA, není možné brýle deformovat. V současnosti je tento materiál nejdokonalejším pro výrobu brýlových obrub, protože umožňuje sloučit několik důležitých vlastností jako je lehkost, pružnost a hlavně pevnost! Brýle mají svoji vlastní tvarovou paměť, a proto jsou vhodné jak na sportovní užití tak i pro děti! Nahlédněte do našeho katalogu, nebo  navštivte naše provozovny MK Optik.

KATALOG dětských brýlí TITANflex® OiO ZDE

KATALOG TITANflex® ZDE

20.2.2018

Nová kolekce dětských brýlí Star Wars + DÁREK!

Hit pro děti u MK Optik! Plastové dioptrické brýle pro děti v různých tvarech, velikostech a stylů. Brýle pro kluky i holky mají však něco společného. A to jsou motivy známé vesmírné ságy Star Wars. Stormtrooper, Darth Vader či Chewbacca jsou postavičky, které Vaše děti určitě znají. Tyto brýle jsou veselé, hravé, baví nás a věříme, že budou bavit i Vaše děti.

Navíc, k vybraným brýlím s motivy Star Wars dostane Vaše dítko DÁREK v podobě suprového setu plného dalších oblíbených motivů z této filmové série.

Nová kolekce brýlí Star Wars na Vás čeká na prodejně U Nových domů II.

20.2.2018

Kup kontaktní čočky a získáš objektiv na smartphone jako dárek!

Kup si kontaktní čočky a získej čočku na smartphone ZDARMA! Opět jsme pro nositele kontaktních čoček připravili skvělou nabídku.  Zase pro Vás chystáme dárky. Pokud si chcete udělat radost, nebo svým blízkým, oslovte všechny své známé, kteří nosí kontaktní čočky a získejte užitečný dárek vhodný pro každého, kdo má smartphone. Výhodná nabídka při zakoupení kontaktních čoček je právě pro Vás! Jak získat dárek?

Objektiv na Smartphone potěší každého, kdo rád fotí. Udělejte si radost sobě i ostatním a objednávejte kontaktní čočky Dailies Total 1®, které Vám zaručí pohodlné a ostré vidění po celý den.

Kontaktní čočky můžete objednávat e-mailem, telefonicky či on-line v objednávkovém formuláři.

Starší aktuality

26.12.2017

Nosí vaše děti dioptrické brýle a vyrážíte na hory? Nová kolekce lyžařských brýlí Vás dostane!

22.12.2017

Vánoční tipy na dárky pod stromeček - poukaz na brýle?

12.12.2017

Akceptujeme mnoho druhů plateb včetně různých benefitů!

4.12.2017

Vedle dětské optiky otevíráme novou prodejnu pro dospělé.

26.11.2017

Nepříjemné zamlžování brýlí při změně teplot? Nyní už jen minulost díky chytré utěrce Fog-Free.


Novinky v katalogu

Rudy Project
Tralyx - tralyx

provedení: uni
užití: sluneční / sportovní
materiál: plast
 
podrobnosti »

Rudy Project
Vulcan - 480042 022n

provedení: uni
užití: cyklistické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Blackfin
Cap Martinet - BF 835 852

provedení: uni
užití: sluneční
materiál: japonský titan
 
podrobnosti »

Blackfin
Bridgehaven - BF 825 753

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: japonský titan
 
podrobnosti »

Blackfin
Salishan - BF 817 825

provedení: dámské
užití: dioptrické
materiál: japonský titan
 
podrobnosti »

Blackfin
Key west - BF 728 582

provedení: uni
užití: dioptrické
materiál: titan
 
podrobnosti »