Aktuality

13.12.2018

Vánoční tipy na dárky pod stromeček - poukaz na brýle?

Ještě nemáte všechny vánoční dárky pod stromeček? MK Optik Vám nabízí nejen brýle pod stromeček, ale i několik zajímavých tipů na dárky, které potěší celou vaši rodinu a přátele. Z našeho doplňkového sortimentu si můžete vybrat několik praktických zvětšovacích lup, veselá pouzdra a čistící prostředky na brýle. Elegantní řetízky jako funkční doplněk, univerzální sluneční klipy na brýle či přídavné světlo na brýle pro pohodlné čtení za tmy.

Nahlédněte do našeho katalogu a inspirujte se u doplňkových produktů. Pokud si nevíte stále rady, rovnou nakupte svým blízkým DÁRKOVÝ POUKAZ. Darkové poukazy mají časově neomezenou platnost a můžete je využít na veškeré zboží v MK Optik.

K dostání na všech prodejnách MK Optik.

12.12.2018

Akceptujeme mnoho druhů plateb včetně různých benefitů!

Milí zákazníci, rozšířili jsme pro Vás druhy přijímaných plateb. Mimo jiných zaměstnaneckých benefitů a poukázek, nově akceptujeme Sodexo Flexi Pass Card. Dostáváte mnoho bodů či poukázek a nevíte kde a jak je utratit? U nás máte tuto skvělou možnost využít. Seznam akceptovaných plateb níže přijímáme na všech prodejnách kromě Dětské optiky - Světozor. Podívejte se na náš seznam akceptovaných benefitních plateb a platných poukázek v MK Optik:

  • Benefity.cz
  • Moje Benefity
  • Benefits plus
  • Gallery Beta
  • Poukázky Sodexo
  • Poukázky Accor Service
  • Poukázky Chéque Dejeuner
  • Cashbackworld - Cashback Card
  • VISA, MAESTRO, MASTERCARD, FLEXI Pass CARD

Tak neváhejte, navštivte naše prodejny a využijte své získané benefity!

11.12.2018

Nová AKCE pro dámy - Líčení s profesionální vizážistkou.

  Zajímají Vás tipy jak se co nejlépe nalíčit pod brýle a jak správně pečovat o svou pleť? Chcete zazářit u vánoční večeře, nebo na silvestrovské párty? Pokud by jste se chtěla nechat hýčkat profesionální vizážistkou a to navíc zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků, připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku. Jestli ano, tak jsme právě pro Vás připravili tuto akci líčení v naší nové optice MK Optik v Thomayerově nemocnici.

Přijďte si k nám odpočinout v předvánočním shonu a nechte se nalíčit profesionální poradkyní a vizážistkou za použití vysoce kvalitní kosmetiky značky Mary Kay. Stačí, aby jste si udělaly chvilku čas a zastavily se u nás příští středu 19.12. nebo čtvrtek 20.12.2018 a to od 11:00 do 16:00 hod. Tyto dva dny u nás bude vizážistka pro jen pro Vás. Pokud si chcete zajistit čas, který bude vyhovovat právě Vám, zavolejte k nám na tel: 722 918 140 a zamluvte si předem svůj termín. Budete mít jistotu, že v tu dobu se bude moci vizážistka věnovat jen Vám.

Těšíme se na Vaši návštěvu v MK Optik - Thomayerova nemocnice v pavilonu A1.

tel: 722 918 140.

5.12.2018

NOVĚ OTEVŘENO v Thomayerově nem. - Pavilon A1

Nová specializovaná optika Milí zákazníci, je nám velkou ctí, Vás pozvat do naší nové prodejny, která je nyní OTEVŘENA v Thomayerově nemocnici v pavilonu A1. Jsme připraveni nabídnout naše služby jako jsou: servis a čištění brýlí, prodej dioptrických a slunečních brýlí, prodej sportovních dioptrických brýlí a jiných optických pomůcek. Neváhejte prodejnu kontaktovat na Tel.: +420 722 918 140 nebo na e-mail: thomayerova@mkoptik.cz

Budeme se těšit na vaši návštěvu!

30.11.2018

Hledáte vhodný dárek na Vánoce? MK Optik nabízí dárkové poukazy s neomezenou platností!

Dárkové poukazyUdělejte radost svým blízkým. Mk Optik nabízí DÁRKOVÉ POUKAZY vhodné pro celou rodinu a na všechny příležitosti. Dárkový poukaz můžete darovat k narozeninám, k svátku, nebo také k Vánocům přímo pod stromeček. Poukazy nabízíme v hodnotě: 500,- 1000,- 2000,- a 5000,- Kč.

Dárkové poukazy mají neomezenou časovou platnost a lze je využít na veškerý sortiment zboží MK Optik včetně služeb: měření očí a aplikace kontaktních čoček.

Poukazy lze využít na všech prodejnách! Udělejte svým blízkým radost a darujte praktický dárek ve formě dárkového poukazu! Dárkové poukazy jsou k dostání na všech prodejnách MK Optik.

Starší aktuality

23.10.2018

Nová kolekce slunečních sportovních brýlí RedBull zrozená pro hory!

16.10.2018

Zimní sezóna začíná. Přijďte si pro BLIZZARDY! Nová kolekce dioptrických brýlí.

9.10.2018

Nová kolekce je ještě lehčí! Dioptrické brýle Silhouette mají nový look.

25.9.2018

Rekonstrukce interiéru nové prodejny je v plném proudu.

17.9.2018

Výpadek dodávky kontaktních čoček od firmy Johnson & Johnson.

10.9.2018

MK Optik opět nebude chybět na sousedské slavnosti "Zažít Podolí jinak".


Novinky v katalogu

Carrera
CA 6195 C1O - CA 6195 C1O

provedení: uni
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Rip Curl
HOU 033 01

provedení: uni
užití: dioptrické
materiál: plast/kov
 
podrobnosti »

Quiksilver
EQYEG 03052 ABLU

provedení: dětské
užití: dioptrické
materiál: kov
 
podrobnosti »

Pepe Jeans
PJ 3333 c1 - PJ 3333 c1

provedení: dětské
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Pepe Jeans
PJ 3324 c1 - PJ 3324 c1

provedení: pánské
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »

Pepe Jeans
PJ 3323 c2 - PJ 3323 c2

provedení: uni
užití: dioptrické
materiál: plast
 
podrobnosti »