Meteorologické stanice a teploměry

Teploměry

MK Optik nabízí několik druhů venkovních i vnitřních teploměrů, které Vám pomohou rychle a účinně změřit teplotu daného prostředí. Náš sortiment zahrnuje i digitální meteostanice, které vyhodnocují každodení stav prostředí. Jsou zde obsazeny digitální teploměry, kapalinové teploměry pro měření prostorové teploty. Kvalitní měřící přístroj na změření teploty je vhodný nejen jako dárek ale i jako praktická věc domů či na chatu. Neváhejte a nahlédntě do našeho katalogu teploměrů a meteorologických stanic.

Meteorologické stanice

Meteorologické stanice jsou zpravidla složeny z teploměru, anemometru, srážkoměru a eventuálně dalších komponent potřebných pro meteorologická měření. Výhodou dnešních moderních meteorologických stanic je možnost ukládání naměřených meteorologických dat a jejich přenos na počítač pro archivaci, která je nezbytná při dlouhodobém sledování vývoje počasí a meteorologické předpovědi.

Meteorologické stanice

Navštivte naše prodejny MK Optik a zeptejte se možnosti měřících přístrojů teploty, nebo rovnou nahlédněte do našeho katalogu teploměrů a meteorologických stanic.